Pirmosios pasaulio raketės pasirodymą „Australian Open“ užbaigė čekė

Melburne (Australija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ moterų teniso turnyro ketvirtfinalyje trečiadienį užfiksuotas vienas netikėtas rezultatas.

Iš tolimesnės kovos dėl trofėjaus pasitraukė pirmoji pasaulio raketė austrė Ashleigh Barty, kuri per 1 val. 51 min. 6:1, 3:6, 6:2 turėjo pripažinti čekės Karolinos Muchovos (WTA-27) pranašumą, kuri pirmą kartą pateko į „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro pusfinalį.

2021 K.Muchova dar nėra pralaimėjusi nei vieno mačo ir iškovojo 8 pergales.

Po triumfo K.Muchova ant kameros nupiešė daiktą, panašų į vabalą, tačiau vėliau tenisininkė paaiškino, kas tai iš tikrųjų yra.

„Tai nėra vabalas, nors visi taip galvoja. Aš tiesiog nesu gera piešėja. Neturiu trenerio, jeigu atvirai, neturiu pusę komandos, visi jie yra Čekijoje. Mes turime „WhatsApp“ grupę, o šis piešinys yra mūsų grupės simbolis. Tai afrikietiškas ženklas, nes mums pradžia buvo tikrai nelengva, tai reiškia nuoširdumą ir atvirumą. Jis vadinamas „Wawa Aba“ ir aš jį nupiešiau norėdama pasisveikinti su likusiais Čekijoje“, – aiškino tenisininkė.

Kitame ketvirtfinalyje amerikietė Jennifer Brady 4:6, 6:2, 6:1 nugalėjo tautietę Jessica Pegula (WTA-61).

Bendrą „Australian Open“ prizų fondą sudaro net 80 mln. Australijos dolerių (apie 51 mln. eurų).


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų