Tvirtą pergalę Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Vilerbano ASVEL (8-13) krepšininkai. Antrąją pergalę turnyre paeiliui fiksavę prancūzai šį kartą namuose 91:77 (25:12, 23:21, 23:22, 20:22) pranoko Stambulo „Fenerbahče“ (13-8) komandą ir nutraukė jos trijų paeiliui laimėtų mačų atkarpą.

Aikštės šeimininkai į priekį šovė jau pirmosiomis minutėmis. Šie susitikimą pradėjo atkarpa 16-2.

Antrajame ketvirtyje pastarieji ir toliau valdė situaciją ant parketo, o skirtumas išaugo iki 18 taškų (39:21).

Po didžiosios pertraukos svečiams iš Turkijos atkurti intrigos jau nepavyko. Nors skirtumą pavyko sumažinti iki 11 taškų (86:75), tačiau Vilerbano krepšininkai arčiau priartėti nebeleido ir šventė pergalę – 91:77.

ASVEL: Nando De Colo 26 (5/6 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud., 5 rez. perd., 30 n. b.), Dee Bostas 15 (5/11 trit., 9 rez. perd.), Zaccharie Risacheras ir Retinas Obasohanas po 10, Charlesas Kahudi ir Alexas Tyusas po 8.

„Fenerbahče“: Carsenas Edwardsas 22 (2/4 dvit., 6/10 trit.), Nigelas Hayesas-Davisas 12, Scottie Wilbekinas 10, Jonathanas Motley 9, Devinas Bookeris 8, Marko Guduričius ir Nickas Calathesas po 5.