Eurolygoje Monako „AS Monaco“ (13-9) iškovojo užtikrintą pergalę 101:88 (29:22, 28:28, 23:24, 21:14) prieš Milano „AX Armani“ (6-15) krepšininkus, kurie pralaimėjo penktąjį kartą iš eilės.

Donato Motiejūno atstovaujamas Monako klubas nutraukė dviejų paeiliui pralaimėjimų seriją.

Pats D. Motiejūnas žaidė 14 minučių, o per jas pelnė 7 taškus, atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Šeimininkai kontroliavo rungtynes jau nuo pat pirmųjų minučių, kuriame išsiveržė į priekį 8 taškų pranašumu (27:19).

Po ilgosios pertraukos Monako krepšininkai įgijo dviženklę persvarą (60:50). Vėliau italams dar pavyko išlyginti rezultatą, tačiau šeimininkai susigrąžino kontrolę į savo rankas ir ėmė diktuoti sąlygas.

Ketvirtajame kėlinyje spurtas 7-0 leido atsiplėšti 14 taškų skirtumu (92:78). Po šio smūgio svečiai jau neatsitiesė, o atotrūkis pasiekė ir didžiausią rungtynėse – 16 taškų (99:83). Susitikimą Monako krepšininkai laimėjo užtikrintai – 101:88.

„AS Monaco“: Elie Okobo 19 (3/5 dvit., 2/3 trit., 7/8 baud., 7 rez. perd.), Mike‘as Jamesas 18 (10 rez. perd.), Johnas Brownas 15 (6/6 dvit.), Jordanas Loydas (3/4 trit.) ir Donta Hallas (8 atk. kam.) po 11, Alpha Diallo 9.

„AX Armani“: Timothe‘is Luwawu-Cabarrot 19 (5/6 dvit., 3/8 trit.), Nazas Mitrou-Longas 14 (9/9 baud.), Deshaunas Thomasas ir Devonas Hallas po 12, Kyle‘as Hinesas 10, Brandonas Daviesas ir Nicolo Melli po 9.