Hiustono „Rockets“ (7/9) iškovojo pergalę NBA pirmenybėse. Johno Wallo vedama ekipa namuose 107:88 nepasigailėjo žaidėjo buvusios darbovietės Vašingtono „Wizards“ (3/10).

Šeimininkams J. Wallas pelnė 24 taškus ir buvo rezultatyviausias savo ekipoje.

„Wizards“ dar 2010-aisiais pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje pasirinko J. Wallą. Ilgai traumų kamuotas žaidėjas šią vasarą sudalyvavo mainuose – klubais žaidėjas apsikeitė su Russellu Westbrooku.

Likus 7 minutėms iki rungtynių pabaigos Hiustono klubas turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau penkis taškus iš eilės pelnė J. Wallas, tritaškį pridėjo Victoras Oladipo ir daugiau priešintis varžovai nepajėgė.

Rungtynėse netrūko ir emocijų – techninėmis pražangomis teisėjai „pavaišino“ R. Westbrooką ir J. Wallą. Po sėkmingos atkarpos „Wizards“ prašė minutės pertraukėlės, o „Rockets“ įžaidėjas smarkiai reiškė emocijas tiesiai į savo buvusios komandos suolą.

„Wizards“ vertėsi be 6 žaidėjų, kurie negalėjo pasirodyti dėl sveikatos ir saugumo protokolo.

„Rockets“: J. Wallas 24, Ericas Gordonas ir V. Oladipo po 20, DeMarcusas Cousinsas 19 (11 atk. kam.) taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas 33, R. Westbrookas 19 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Robinas Lopezas 10 taškų.