REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvai dailiajame čiuožime kartu su Sauliumi Ambrulevičiumi atstovaujanti amerikietė Allison Reed jau trečią kartą pateikė prašymą Gitanui Nausėdai išimties tvarka suteikti jai Lietuvos pilietybę. Po prašymo pateikimo sportininkė pasidalijo jautria žinute savo socialinių tinklų paskyroje.

Lietuvai dailiajame čiuožime kartu su Sauliumi Ambrulevičiumi atstovaujanti amerikietė Allison Reed jau trečią kartą pateikė prašymą Gitanui Nausėdai išimties tvarka suteikti jai Lietuvos pilietybę. Po prašymo pateikimo sportininkė pasidalijo jautria žinute savo socialinių tinklų paskyroje.

REKLAMA

Primename, kad A. Reed jau dukart kreipėsi dėl Lietuvos pilietybės, tačiau G. Nausėda nusprendė pilietybės amerikietei nesuteikti.

Būtent dėl tokio sprendimo A. Reed ir S. Ambrulevičius negalėjo dalyvauti 2022 m. žiemos olimpinėse žaidynėse, kur juos pakeitė Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala.

Tiesa, prieš mėnesį Kaune vykusiame Europos dailiojo čiuožimo čempionate pora iškovojo pirmuosius savo karjeroje bronzos medalius ir nusprendė dar kartą prašyti pilietybės amerikietei.

REKLAMA
REKLAMA

„Po varžybinis atsiliepimas ir besiliejantis palaikymas po pastarojo Europos čempionato Kaune buvo nenupasakojamai širdį liečiantys dalykai. Aš niekada nesitikėjau jog aplinkiniai taip įsilies ir seks mūsų sportinę kelionę bei jos rezultatus. Gauti galimybę dalintis savo vienais geriausių gyvenimo momentų pilnoje savų žmonių užpildytoje arenoje savo šalyje, tapo išgyvenimais kuriuos visą laiką nešiosiu su savimi širdyje. Aš esu tiesiog užpildyta visų Lietuvos žmonių meile, kurie už mus viešai reiškė savo nuomones bei palaikymą viešumoje. Visiems, kurie sirgo už mus, kėlė mūsų vėliavą bei liejo ašaras... Aš visus jus mačiau! Ir aš niekada nesijaučiau labiau Lietuve, nei tuo momentu, lenkiantis prieš jus visus po mūsų pasirodymų.

REKLAMA

Per pastaruosius keletą metų teko praleisti labai daug laiko šioje nuostabioje šalyje. Aš sugėriau jos senąją kultūrą, vaikščiojau per jos plačius žaliuosius miškus bei klausiausi ošiančių bangų sėdint pasakiškuose paplūdimiuose, kol kasiau savo kojų pirštus smėlio kopose. Laisvės alėją išvaikščiojau daugiau kartų nei galėčiau suskaičiuoti, vis užsukdama į Spurginę paskanauti. Dviračiu numyniau iš Klaipėdos iki pat Nidos leisdama sau atsisėsti ant jos medinio sosto. Rankomis liečiau Puntuko akmenį bei žengiau medžių viršūnėmis Anykščiuose. Žirgu jodinėjau Sartuose bei šokau naktį ežeran apšviesta nakties žvaigždžių. Aš susipažinau ir susidraugavau su daugybe žmonių, kurie patapo mano šeimos dalimi. Saulius atvėrė savo namų duris ir parodė, kokia ši šalis iš tiesų yra nuostabi. Ir iš visos širdies gelmių galiu teigti, jog Lietuva taip pat patapo mano namais.

REKLAMA
REKLAMA

Atsiliepimai po Europos čempionato tiesiog užtvirtino mano ilgametę meilę šiai šaliai. Bei pabandyti pateikti prašymą Lietuvos pilietybei gauti dar kartelį.

Mano partneris Saulius suteikė didžiausią dovaną – reprezentuoti Lietuvą kartu su juo pastaruosius 6 metus. Ši galimybė leido išsipildyti mano giliausioms svajonėms. Dauguma iš jų aš niekada netikėjau, jog joms pavyks išsipildyt.

Per daug kilimų bei nuopuolių mes visada surasdavome stiprybės vienas kitame ir savo šalies palaikyme. Tai buvo didžiausia garbė kelti Lietuvos vėliavą tiek daug kartų per pastaruosius keletą metų pasaulio arenose. Mums betęsiant savo kelionę kartu, kurią visad žengdavom po Lietuvos vėliava, reikštų visą pasaulį, jog galėčiau tai daryti toliau, kaip oficiali Lietuvos pilietė“, – rašo A. Reed.

 

bronza Kaune lygi ne daugiau nuolatinio gyvenimo pazymejimo... Uz pileitybe reikia aukso ir moket du keturgubus akselius iseiles.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų