Domantas Sabonis buvo arti dar vieno trigubo dublio, tačiau jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (26-19) patyrė nesėkmę. Rezultatu 127:129 (35:27, 39:37, 22:38, 31:27) juos palaužė Filadelfijos „76ers“ (30-16).

D. Sabonis per 37 minutes aikštelėje pelnė 16 taškų (7/9 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Praėjus pusei mačo „Kings“ pirmavo 74:64, tačiau prasidėjus trečiam rungtynių ketvirčiui „76ers“ persvarą pradėjo tirpdyti. Atkakli kova dėl pergalės vyko ketvirtajame kėlinyje, tačiau likus 4 minutėms iki finalinės sirenos D. Sabonio komanda atsiliko jau 6 taškais.

Likus kiek mažiau nei 2 minutėms, dvitaškiu lietuvis skirtumą sumažino iki 2 taškų, tačiau priešininkams pavyko pabėgti. Šia nesėkme nutrūko šešių „Kings“ pergalių iš eilės serija.

Rezultatyviausiai „Kings“ pusėje pasirodė De'Aaronas Foxas, kuris per 38 minutes pelnė 31 tašką, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Laimėjusiųjų komandoje geriausiai sužaidė Tyrese‘as Maxley – jis pelnė 32 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Po šių rungtynių Sakramento komanda vis dar laikosi trečioje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, tą pačią vietą Rytų konferencijoje laiko ir „76ers“ ekipa.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 31 (9 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 27 (4 atk. kam.), Kevinas Huerteris 20, Domantas Sabonis 16 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), Keeganas Murray 13 (4 atk. kam.).

„76ers“: Tyrese'as Maxey 32 (6 rez. perd.), Montrezlas Harrellas (7 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 17 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Georgesas Niangas 17 (6 atk. kam.), Shake'as Miltonas 15 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), De'Anthony Meltonas 14 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).