Nors Jonas Valančiūnas žaidė puikiu tempu, tačiau jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda patyrė nesėkmę. Rezultatu 110:123 (30:23, 30:33, 31:32, 19:35) jie nusileido Orlando „Magic“ ekipai.

Per 28 minutes aikštelėje J. Valančiūnas pelnė 20 taškų (1/1 trit., 8/18 dvit., 1/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių. Šiose rungtynėse surinkti taškai lietuviui padėjo peržengti simbolinę ribą – 10 tūkst. pelnytų taškų per karjerą NBA reguliariajame sezone.

J. Valančiūnas yra antras daugiausiai taškų pelnęs lietuvis NBA istorijoje. Pirmoje vietoje šiuo metu yra Žydrūnas Ilgauskas, kuris per savo karjerą iš viso pelnė 10959 taškus.

Geriausiai „Pelicans“ gretose pasirodė CJ McCollumas, komandai pridėjęs 23 taškus. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Nors „Pelicans“ po trijų kėlinių dar laikė pergalę savo rankose, tačiau paskutiniame ketvirtyje jau po 1,5 minutės priešininkai išsiveržė į priekį. Naujojo Orleano krepšininkai kėlinį pralaimėjo 19:35 ir taip patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

„Magic“ komandoje rezultatyviausiai pasirodė arti dvigubo dublio buvęs Franzas Wagneris. Per 32 minutes jis sumetė 30 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ komanda šiuo metu Vakarų konferencijos lentelėje yra 4-oje vietoje ir žengia paskui Domanto Sabonio atstovaujamą Sakramento „Kings“. Orlando „Magic“ Rytų konferencijoje stovi 13-oje vietoje.

„Pelicans“: CJ McCollumas 23 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 20 (1/1 trit., 8/18 dvit., 1/2 baud., 10 atk. kam.), Trey Murphy 18 (6 atk. kam.), Jose Alvarado 17 (4 rez. perd.), Jaxsonas Hayesas 14 (6 atk. kam.), Herbertas Jonesas 10.

„Magic“: Franzas Wagneris 30 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Cole'as Anthony 22 (4 rez. perd.), Gary Harrisas 15, Bolas Bolas 12 (5 atk. kam.), Paolo Banchero 11 (6 atk. kam.).