Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda namų arenoje iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės. Rezultatu 118:113 (33:32, 26:34, 32:22, 27:25) jie pranoko Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.

D. Sabonis per 37 minutes aikštelėje pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo 24-as jo trigubas dublis NBA karjeroje.

Nors po dviejų kėlinių „Kings“ nuo arenos svečių atsiliko (59:66), tačiau paskutiniame ketvirtyje Sakramento komandai solidų pranašumą padėjo susikurti taiklūs D. Sabonio baudos metimai.

Rezultatyviausiai lietuvio komandoje pasirodė Keeganas Murray surinkęs dvigubą dublį – 29 taškus ir 14 atkovotų kamuolių.

„Thunder“ pusėje įspūdingus 37 taškus sumetė Shai Gilgeousas-Alexanderis, tačiau to pasiekti pergalei nepakako. Dvigubą dublį pralaimėjusių pusėje surinko Joshas Giddley – 15 taškų, 10 atkovotų kamuolių.

Šia pergale Sakramento „Kings“ komanda įsitvirtino Vakarų konferencijos lentelės trečiojoje vietoje. Oklahomos ekipa toje pačioje lentelėje rikiuojasi 10-oje vietoje.

„Kings“: Keeganas Murray 29 (14 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 25 (4 atk. kam.), Domantas Sabonis 18 (5/8 dvit., 8/8 baud., 13 atk. kam., 14 rez. perd.), Kevinas Huerteris 14 (6 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 11.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 37 (7 rez. perd.), Isaiah Joe 21 (6 atk. kam.), Joshas Giddey 15 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), Luguentzas Dortas 15, Jalenas Williamsas 13.