Pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Domanto Sabonio vedama Indianos „Pacers“. Ricko Carlisle'o auklėtiniai namuose 109:107 (28:22, 24:35, 32:33, 25:17) palaužė Memfio „Grizzlies“.

Domantas Sabonis sužaidė geriausias priešsezonio rungtynes. Lietuvis per 31 minutę pelnė 24 taškus (9/15 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Taip pat, lietuvis perėmė 3 kamuolius, tačiau dukart prasižengė ir keturis kartus prarado kamuolį.

Įtemptose rungtynėse „Grizzlies“ ilgai laikė iniciatyvą savo rankose. Trečiajame kėlinyje jie turėjo dviženklį pranašumą (55:67). Iki ketvirtojo kėlinio situacija išsilygino, o likus minutei šou pradėjo Jeremy Lambas.

Pastarojo septyni taškai iš eilės nulemė pergalę – tašką padėjo dvitaškis likus 4 sek. (109:107).

„Pacers“ per tris ikisezoninius mačus laimėjo dukart, o Memfio ekipa iš 5 laimėjo 3. NBA sezoną Indianos klubas pradės spalio 21-ąją prieš Šarlotės „Hornets“.

„Pacers“: D. Sabonis 24, Chrisas Duarte 21, J. Lambas 20, Mylesas Turneris 13 taškų.

„Grizzlies“: Samas Merrillas 30, Ziaire Williamsas 19, Johnas Koncharas 16 taškų.