Šią naktį už Atlanto vyko dar vienos NBA pasiruošimo sezonui rungtynės. Memfio „Grizzlies“ ir Milvokio „Bucks“ sužaidė tris kėlinius, tačiau dėl įsijungusios gaisro apsaugos sistemos turėjo nutraukti susitikimą.

Signalizacija įsijungė dar neprasidėjus ketvirtajam kėliniui. Visoje „Fedex Forum“ arenoje pradėjo mirgėti šviesos. Susirinkę žiūrovai pagal protokolą turėjo palikti areną, o teisėjai ir komandos – grįžti į savo rūbines.

Stephanie Ready TNT transliacijoje teigė, kad purkštuvų sistema buvo suveikusi ne viešoje vietoje, o tada įsijungė signalizacija. Laimei, pavojaus niekam nebuvo, tačiau priešgaisrinė tarnyba buvo iškviesta pagal protokolą.

Kaip praneša „CBS“, Milvokio „Bucks“ net nebeplanavo tęsti rungtynių. Lygai dar oficialiai nepatvirtinus rungtynių nutraukimo, komanda buvo pastebėta su gatvės drabužiais ir bevakarieniaujanti.

Galutinis mačo rezultatas – 87:77 „Grizzlies“ naudai. Ja Morantas nugalėtojams pelnė 27 taškus. „Bucks“ vertėsi be trijų savo lyderių – Giannio Antetokounmpo, Khriso Middletono ir Jrue Holiday.