Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
30
G. Žibėnas. (Žygimantas Gedvila/ BNS nuotr.)

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai galingai pradėjo „Betsafe-LKL“ čempionato pusfinalio seriją ir pirmajame mače sutriuškino Šiaulių „Šiauliai-7bet“ komandą.

30

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai galingai pradėjo „Betsafe-LKL“ čempionato pusfinalio seriją ir pirmajame mače sutriuškino Šiaulių „Šiauliai-7bet“ komandą.

REKLAMA

Po rungtynių kalbėjęs „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas pripažino, kad pirmoje rungtynių dalyje ne viskuo buvo patenkintas, tačiau po didžiosios pertraukos jo auklėtiniai susiėmė.

„Galbūt ne viskuo buvau patenkintas pirmoje rungtynių dalyje, bet kalbant apie visą mačą, tai tikrai esame laimingi. Labai norėjome tiek sau, tiek varžovams duoti žinutę. Kontroliavome šias rungtynes. Žaidėjai labai sąžiningai pažiūrėjo į savo užduotis ir sugebėjome išimti jų pagrindinius lyderius.

Šiauliečiai neturėjo lengvų metimų ir tai yra didžiulis mūsų žaidėjų nuopelnas. Suprantame, kad žinutę mums norės pasiųsti ir šiauliečiai, žaisdami namuose, tad turime važiuoti ten su didesne energija ir dar geresniu požiūriu į rungtynes. Tada turėsime šansų“, – kalbėjo G.Žibėnas.

REKLAMA

Ką per pertrauką pasakėte žaidėjams, kad trečiajame kėlinyje intensyvumas buvo visiškai kitas?

Mes tiesiog taisėme mažas detales. Didžiausias dėmesys per pertrauką buvo emocijoms, nes nelabai jas kontroliavome. Neturėjome kantrybės. Norėjome, turbūt, varžovus greitai užlaužti ir kantrybės nebuvo. Vėliau ataka po atakos kažką susikūrėme gynybos dėka.

Ar nustebino Issufo Sanono žaidimas?

Buvo netikėti jo sunkūs metimai, bet su tokiais mes galime gyventi. Galime tokius leisti mesti ir toliau. Nemanau, kad varžovai su tokiais metimais gali daug pasiekti.

Prieš šiauliečius išmetate bent po 30 tritaškių ir realizuojate geru procentu. Kokia čia tendencija?

REKLAMA
REKLAMA

Tokia varžovų gynyba, o mes toliau mesime, jei tiks mums bus leidžiama tą daryti. Jei atims tritaškį, ieškosime kitų būdų.

Tuo tarpu „Šiaulių-7bet“ treneris Antanas Sireika po mačo tikino, kad vis vien tiki savo auklėtiniais. Strategas kartu nebuvo patenkintas šeimininkų sirgalių poelgiu, kai šie dar neprasidėjus mačui surengė konfeti lietų.

Susitikimas užtruko prasidėti 12 minučių, kadangi reikėjo išvalyti parketą.

„Tikiu ir tikėsiu, kad serija pasikeis. Pamatysite. Šiandien „Rytas“ parodė tikrą savo jėgą, jie yra pajėgesni individualiai, bet du kėlinius mes žaidėme su jais lygiai. Vėliau jie keitėsi, teko daugiau improvizuoti, tad pritrūko proto ir ramybės. Negalime laimėti, kai Elmore’as, Stankevičius, Sabeckis taškų nepelno. Turime pataikyti iš toli, ypač kai varžovai spaudžiasi po krepšiu“, – sakė jis.

„Jų metikus mažai kam pavyksta apriboti. Tai priklauso ne nuo to, kad jie daug meta, o dėl to, kad kažkas neapsigina vienas prieš vieną. Nors reikia pripažinti, kad jiems buvo gera diena, taip būna ne visada“, – pridūrė treneris.

„Man nepatiko, tai buvo neįprasta. Suprantu, tai yra šventinė nuotaika, gražu ir t.t., bet reikėjo geriau pasiruošti, turėti daugiau šluotų. Jei paruoši tokią šventę, tai nereikia tiek visko tęsti, kad eina vaikiukai ir renka pirštais arba teisėjai spardo“, – teigė A. Sireika.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų