Pekino žiemos olimpinės žaidynės nenumaldomai artėja prie finišo tiesosios. Penktadienį ant olimpinio sniego ir ledo įvyko nemažai intriguojančių ir aršių kovų dėl paskutinių medalių ir vietų finaluose.

Visus karščiausius Pekino žiemos olimpinių žaidynių įvykius naujienų portalo tv3.lt laidoje „Pekinas 2022“ aptarė komentatoriai Rytis Vyšniauskas ir Tautvydas Kubilius.

Pekino olimpinėse žaidynėse penktadienį finišavo biatlono varžybos. Paskutinis medalių komplektas bus išdalintas vyrų 15 km bendro starto rungtyje, o čia triumfavo Norvegijos biatlono garsenybė Johannesas Thingnes Boe. Norvegas ketvirtame šaudymo etape suklydo du kartus, tačiau jam pakako turėtos persvaros pirmai vietai išsaugoti.

Medalių komplektai išdalinti akrobatiniame slidinėjime. Vyrų kroso finalą laimėjo šveicaras Ryanas Regezas. 29-erių sportininkui tai buvo pirmas olimpinis medalis per karjerą. Sidabrą pelnė jo tautietis Alexas Fiva, o bronzą – rusas Sergejus Ridzikas.

Vyrų 1000 m greitojo čiuožimo rungtyje olimpiniu čempionu tapo olandas Thomasas Krolas. Jis distanciją įveikė per 1 min. 7.92 sek. 29-erių atletas laimėjo pirmą olimpinį auksą per karjerą. Pekine jis taip pat laimėjo sidabrą 1500 m distancijoje.

Žaidynių diena baigėsi su vyšnaite ant torto. Savo pasirodymą pradėjusios dailiojo čiuožimo poros šiandien atliko trumpąją programą, kurioje šeimininkų pora užfiksavo pasaulio rekordą. Kinų pora Sui Wenjing ir Hanas Congas surinko 84,41 taško, taip ne tik užimdami pirmą vietą, bet ir tapdami rekordininkais.

Apžvalginę laidą „Pekinas 2022“ žiūrėkite kiekvieną žaidynių dieną 18:00 tik portale tv3.lt!