Besitęsiančiame sezono pasirengimo cikle nesėkmę patyrė ir praeito sezono NBA čempionai Denverio „Nuggets“. Šie net po dviejų pratęsimų rezultatu 124:133 (33:33, 23:23, 23:33, 33:23, 7:7, 5:14) nusileido Čikagos „Bulls“ krepšininkams.

Rungtynės buvo itin lygios. Praėjus kiek daugiau nei pusei antrojo kėlinio Čikagos ekipai pavyko į priekį išsiveržti 8 taškais, tačiau „Nuggets“ netruko jo ištirpdyti, o į ilgąją pertrauką komandos išėjo lygiu rezultatu (56:56).

„Bulls“ trečiojo kėlinio pabaigoje pavyko susikrauti ir dviženklę persvarą (79:89), tačiau lemiamame kėlinyje ekipos susikeitė vaidmenimis, Denverio komanda dar likus minutei iki mačo pabaigos priartėjo per vieną tašką (108:109), o rezultatas rungtynių pabaigoje išliko lygus – 112:112.

Pirmąjame pratęsime komandos ir vėl sužaidė lygiai (119:119), tačiau antrajame visgi į priekį pabėgti pavyko Čikagos krepšininkams. Likus kiek mažiau nei minutei Dalenas Terry smeigė tritaškį ir komandą atitolino jau 9 taškų persvara, o dvi taiklios Quentono Jacksono baudos šį pranašumą padėjo išsaugoti ir ekipa šventė pergalę.

Rezultatyviausiai „Bulls“ gretose pasirodė DeMaras DeRozanas, kuris savo komandai surinko 19 taškų. Dar 17 taškų pridėjo Zachas LaVine’as, o įspūdinga kova dėl kamuolių pasižymėjo Andre Drummondas, kuris savo sąskaitoje turėjo 13 atkovotų kamuolių.

„Nuggets“ pusėje rezultatyviausias buvo komandos lyderis Nikola Jokičius su 17 taškų. Tiesa, 16 taškų jis buvo pelnęs jau po dviejų mačo kėlinių. Serbas taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Dar 16 taškų čempionams surinko Julianas Strawtheris, o 13 – Collinas Gillespie’is.

Savo jėgas su Čikagos krepšininkais „Nuggets“ prieš sezoną galės išbandyti dar kartą, kai sekmadienį priešininkus priims namų arenoje.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 17 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Julianas Stawtheris 16, Collinas Gillespie’is 13 (4 rez. perd.), Hunteris Tysonas 10 (5 atk. kam.), Braxtonas Key 10 (5 atk. kam.), Andrew Funkas 9 (3 atk. kam.).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 19, Zachas LaVine’as 17 (4 atk. kam.), Alexas Caruso 14 (4 atk. kam.), Terry Tayloras 10 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Nikola Vucevičius 10 (4 atk. kam.).