Pasirengimo cikle dar vienas rungtynes sužaidė Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas. Šįkart komanda rezultatu 87:120 (26:33, 14:23, 21:29, 26:35) pripažino Hiustono „Rockets“ pranašumą.

J. Valančiūnas aikštėje praleido daugiau nei 23 minutes, tačiau jo pasirodymas rezultatyvumu nepasižymėjo – lietuvis prametė visus savo metimus (0/2 dvit. ir 0/2 trit.). Vidurio puolėjui pavyko atkovoti 4 kamuolius ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai Naujojo Orleano komandos gretose pasirodė CJ McCollumas surinkęs 17 taškų, dar po 13 pridėjo Dysonas Danielsas ir Jordanas Hawkinsas.

„Pelicans“ pirmavo tik po pirmųjų mačo metimų, o vėliau į priekį užtikrintai veržėsi Hiustono ekipa. Pirmojo kėlinio pabaigoje po CJ McCollumo ir Naji Marshallo tritaškių ekipai pavyko priartėti prie priešininkų per vieną tašką (26:27), tačiau ištirpdyti minimalaus atsilikimo nepavyko, o „Rockets“ vėliau jį tik didino.

Į ilgąją pertrauką komandos išsiskyrė su 16 taškų skirtumu (40:56), o rungtynių pabaigoje persvara tapo triuškinama J. Valančiūno klubui ir mačas baigėsi net 33 taškų Hiustono pranašumu (87:120).

Geriausiai „Rockets“ gretose pasirodė arti dvigubo dublio buvęs Jabari Smithas jaunesnysis, kuris per 23 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Po dvylika taškų į savo komandos sąskaitą įrašė dar trys žaidėjai – Alperenas Sengunas, Jalenas Greenas ir 4-asis naujokų biržos šaukimas Amenas Thompsonas.

Dar vieną priešsezoninį mačą Naujojo Orleano ekipa sužais šeštadienį, kur susitiks su Atlantos „Hawks“.

„Pelicans“: CJ McCollumas 17 (5 kld.), Dysonas Danielsas 13 (5 atk. kam.), Jordanas Hawkinsas 13, Brandonas Ingramas 10 (5 atk. kam., 3 rez. perd., 4 per. kam.), Naji Marshallas 9 (3 atk. kam.), Kira Lewisas jaunesnysis (3 rez. perd.).

„Rockets“: Jabari Smithas jaunesnysis 22 (9 atk. kam.), Alperenas Sengunas 12 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Jalenas Greenas 12, Amenas Thompsonas 12 (4 rez. perd.), Tari Easonas 8 (4 atk. kam.), Camas Whitmore’as 8.