Šeštadienio vakarą sužaistos penkerios D, G ir I grupių pasaulio čempionato Europos atrankos rungtynės. Įspūdingas pergales šventė Italijos ir Ispanijos rinktinės.

G grupė

Italijos rinktinė net 4:0 sutriuškino Lichtenšteiną. Jau vienuoliktąją minutę italus į priekį išvedė Andrea Belotti. Vos už minutės svečių pranašumą padvigubino Ciro Immobile. Pirmajame kėlinyje taip pat spėjo pasižymėti Antonio Candreva ir antrą įvartį įmušęs A.Belotti.

Ispanijos rinktinė 4:0 namuose palaužė Makedoniją. Pirmajame kėlinyje skaudžiai suklydo makedonų gynėjas Darko Velkoskis, kuris bandydamas apsiginti galva pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Antrajame kėlinyje ispanų pranašumą įtvirtino Vitolo, o rungtynių pabaigoje makedonus pribaigė Nacho Monrealio ir Aritzo Adurizo įvarčiai. Ispanai šiose rungtynėse turėjo verstis be traumą patyrusio Diego Costos.

Albanija – Izraelis 0:3

18' E.Zahavi [0:1]

66' D.Einbinderis [0:2]

84' E.Ataras [0:3]

D grupė

Velsas namuose 1:1 nesugebėjo palaužti Serbijos.

Pirmąjį rungtynių įvartį 33-ąją minutę įmušė Garethas Bale'as. Tai buvo jau ketvirtas puolėjo įvartis per ketverias rungtynes. Rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino Aleksandaras Mitrovičius.

I grupė

Ukraina – Suomija 1:0

24' A.Kravetas [1:0]