ciro immobile

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ciro immobile“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ciro immobile“.

Po fiasko pasaulio čempionato atrankoje – nežinomybė dėl italų žvaigždžių ateities

Italijos futbolo rinktinė patyrė fiasko pasaulio čempionato atrankoje, kai sensacingai pralaimėjo Šiaurės Makedonijai ir liko už finalinio etapo borto. Po šios nesėkmės Italijos rinktinės stovyklą paliko 6 futbolininkai, o „Corriere dello Sport“ pranešė, kad bent 3 iš jų – 30-metis Lorenzo Insigne, 32-ejų Ciro Immobile ir 30-metis Jorginho – veikiausiai tuo ir užbaigs karjerą rinktinėje.
2022-03-28

Vienas italų pergalės kalvių Immobile: „Buvo nuostabu matyti, kaip švenčia sirgaliai“

Penktadienį startavusiame Euro 2020 čempionate Italijos rinktinė pateisino A grupės favoritės vardą ir pirmose rungtynėse 3:0 nugalėjo Turkijos futbolininkus. Italai dar niekada nebuvo įmušę trijų įvarčių per Europos čemionato rungtynes, tačiau savų sirgalių palaikoma rinktinė sugebėjo tai padaryti ir apskritai iškovojo jau devintą pergalę iš eilės. Per tas devynerias rungtynes italai nepraleido nei vieno įvarčio, tuo tarpu patys pasižymėjo net 28 kartus.
2021-06-12

Rinktinės pasirodymą įvertinęs Kesminas: „Vis dar manau, kad grupėje liksime paskutiniai“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė Pasaulio čempionato atrankoje startavo dviem pralaimėjimais Šveicarijai ir Italijai. Nulis įvarčių ir trys praleisti prieš Europos futbolo elitą. Toks rezultatas nei stebina, nei džiugina, tačiau ar liūdina? Primename, kad rinktinė draugiškame mače prieš Kosovą pralaimėjo 0:4, o tada sekė nesėkmė Šveicarijoje 0:1 ir 0:2 Vilniuje prieš italus.
2021-04-01

Cristiano Ronaldo „Juventus“ debiutavo be įvarčio

Pirmąsias oficialias rungtynes su Turino „Juventus“ apranga sužaidė geriausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo. Puolėjas naujojoje komandoje debiutavo be įvarčio. „Juventus“ pirmajame Italijos futbolo lygos mače po dramatiškos kovos 3:2 (1:1) palaužė Veronos „Chievo“. Ekipos pirmajame kėlinyje apsikeitė įvarčiais. 3-ąją minutę pasižymėjo svečių saugas Sami Khedira, 38-ąją rezultatą išlygino Mariuszas Stepinski. Po pertraukos taip pat krito įvarčiai į abiejų komandų vartus.
2018-08-18

Pasaulio futbolo čempionatas – be italų

Italijos futbolo rinktinės 2018-ųjų pasaulio čempionate Rusijoje nebus. Italai pralaimėjo atkrintamųjų varžybų seriją Švedijos komandai. Italijos ekipa penktadienį svečiuose krito 0:1, o pirmadienį namie sužaidė lygiosiomis 0:0. Pirmadienio rungtynių pradžioje abi komandos mačo arbitro Antonio Mateu reikalavo 11 metrų baudinio. Iš pradžių pražangos tikėjosi italas Marco Parolo.
2017-11-13

„Juventus“ toliau barsto taškus, „Napoli“ – sprunka

Italijoje ir toliau stringa šešerių pastarųjų metų šalies čempionas Turino „Juventus“. Tuo naudojasi „Serie A“ lyderiai – „Napoli“ futbolininkai. „Juventus“ šeštadienį savo aikštėje 1:2 (1:0) pralaimėjo Romos „Lazio“. Turino komanda pirmavo po 23-ąją minutę įmušto Douglaso Costos įvarčio. „Lazio“ į tai atsakė dviem tiksliais Ciro Immobile smūgiais (47, 54 min.). Antrasis įvartis pelnytas nuo 11 metrų žymos.
2017-10-15

Futbolas: ispanai surengė šou, kroatai krito prieš turkus

Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose įspūdingą pergalę iškovojo ispanai. Jie antradienį svečiuose 8:0 (4:0) sutriuškino Lichtenšteino futbolininkus. Po du įvarčius pelnė Alvaro Morata (15, 54 minutėmis) ir Iago Aspasas (51, 63 min.), po vieną – Sergio Ramosas (3 min.), Isco (16 min.) bei Davidas Silva (39 min.). 89-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Maximilianas Goppelis. Toje pačioje G grupėje italai namie 1:0 (0:0) nugalėjo Izraelio atstovus.
2017-09-06

Fantastiška kova: „Lazio“ išplėšė Italijos supertaurę

Sekmadienį „Lazio“ iškovojo Italijos supertaurę. Romos futbolininkai vietos olimpiniame stadione 3:2 (1:0) palaužė etatinį titulų laimėtoją Turino „Juventus“. „Lazio“ 54-ąją minutę pirmavo 2:0. To priežastis – Ciro Immobile. Puolėjas pasiekė dublį, 32-ąją minutę realizavęs 11 metrų baudinį, o 54-ąją minutę pridėjęs įvartį iš žaidimo. „Juventus“ atkuto rungtynių pabaigoje. 85-ąją minutę Paulo Dybala įmušė iš žaidimo, o 91-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.
2017-08-14

„Lazio“ antrąjį derbį pralaimėjo, bet finale žais

Antradienį Romos „Lazio“ žengė į Italijos taurės finalą. „Lazio“ 2:3 (1:1) nusileido to paties miesto „Roma“, bet pirmąsias rungtynes buvo laimėjęs 2:0. Mačui buvo registruotas „Lazio“ vartininkas iš Lietuvos Marius Adamonis. Antradienį „Lazio“ pelnė pirmąjį mačo įvartį.
2017-04-05

Ispanai pasismagino su Izraelio rinktine, makedonai – Lichtenšteino futbolininkais

Penktadienį pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse didžiausią pergalę iškovojo Ispanijos rinktinė. Ji namie 4:1 (2:0) nugalėjo Izraelio futbolininkus.