antonio candreva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antonio candreva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antonio candreva“.

Pasaulio futbolo čempionatas – be italų

Italijos futbolo rinktinės 2018-ųjų pasaulio čempionate Rusijoje nebus. Italai pralaimėjo atkrintamųjų varžybų seriją Švedijos komandai. Italijos ekipa penktadienį svečiuose krito 0:1, o pirmadienį namie sužaidė lygiosiomis 0:0. Pirmadienio rungtynių pradžioje abi komandos mačo arbitro Antonio Mateu reikalavo 11 metrų baudinio. Iš pradžių pražangos tikėjosi italas Marco Parolo.
2017-11-13

Pasaulio čempionato atranka: Italijos ir Ispanijos pergalės

Šeštadienio vakarą sužaistos penkerios D, G ir I grupių pasaulio čempionato Europos atrankos rungtynės. Įspūdingas pergales šventė Italijos ir Ispanijos rinktinės. G grupė Italijos rinktinė net 4:0 sutriuškino Lichtenšteiną. Jau vienuoliktąją minutę italus į priekį išvedė Andrea Belotti. Vos už minutės svečių pranašumą padvigubino Ciro Immobile. Pirmajame kėlinyje taip pat spėjo pasižymėti Antonio Candreva ir antrą įvartį įmušęs A.Belotti. Ispanijos rinktinė 4:0 namuose palaužė Makedoniją.
2016-11-13

„Serie A“: G. Buffonas išvarytas iš aikštės, „Lazio“ ir „Juventus“ išsiskyrė taikiai

Šeštadienį Italijos stadionuose buvo sužaisti du "Serie A" pirmenybių XXI-ojo turo susitikimai. Taškus kiek netikėtai prarado Rafaelio Benitezo vadovaujama "Napoli" ekipa, namuose išsigelbėjusi nuo pralaimėjimo "Chievo" klubui. Gennaro Sardo išvedė į priekį svečius 18-ąją minutę ir šią persvarą ekipa turėjo beveik iki mačo pabaigos, tačiau pergalę iš rankų išplėšė "Napoli" gynėjas Raulis Albiolis. Vakariniame mače taikiai išsiskyrė Romos "Lazio" ir Turino "Juventus" klubai.