Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrea belotti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrea belotti“.

Kol kiti perka žaidėjus, „Chelsea“ poilsiauja

Londono „Chelsea“ iškėlė į viršų Anglijos „Premier“ lygos titulą... ir užmigo. Kol kiti klubai perka žaidėjus, „aristokratai“, panašu, atostogauja. Romelu Lukaku buvo vienas pagrindinių vasaros taikinių, bet šiuo metu puolėjas jau yra labai arti susitarimo su „Manchester United“. Jau kalbama, kad tarp trenerio Antonio Conte ir už žaidėjų pirkimus atsakingų Marinos Granovskajos bei Michaelo Emenalo esanti įtampa kyla.
2017-07-07

Pasaulio čempionato atranka: Italijos ir Ispanijos pergalės

Šeštadienio vakarą sužaistos penkerios D, G ir I grupių pasaulio čempionato Europos atrankos rungtynės. Įspūdingas pergales šventė Italijos ir Ispanijos rinktinės. G grupė Italijos rinktinė net 4:0 sutriuškino Lichtenšteiną. Jau vienuoliktąją minutę italus į priekį išvedė Andrea Belotti. Vos už minutės svečių pranašumą padvigubino Ciro Immobile. Pirmajame kėlinyje taip pat spėjo pasižymėti Antonio Candreva ir antrą įvartį įmušęs A.Belotti. Ispanijos rinktinė 4:0 namuose palaužė Makedoniją.