Pamatykite: „Aurum 1006 km lenktynėse“ sudegė lyderių „Porsche“ Vairuotojas nenukentėjo

„Aurum 1006 lenktynės“ likus 113 ratų buvo sustabdytos. Teisėjai priėmė tokį sprendimą po to, kai trasoje užsiliepsnojo vienas iš „Porsche“ automobilių. Vairuotojas spėjo palikti bolidą ir nenukentėjo, o „Porsche“ sudegė beveik pilnai.

Palangoje vykstančiose lenktynėse teisėjai mosuoja raudonomis vėliavomis. Tai reiškia, kad lenktynės yra bent laikinai nutraukiamos dėl per didelio pavojaus dalyviams.

ATNAUJINTA 19:40 val. Lenktynės tęsiamos.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Aurum 1006 km“ lenktynėse užsidegė „Porsche“

Trasoje supleškėjo ketvirtoje vietoje važiavęs „Porsche“ automobilis. Jis priklausė „ES Motorsport“ komandai. 

„Beviltiškas jausmas. Svarbiausia, kad pilotas nenukentėjo. Automobilį mes atstatysime, bet vaizdas yra beviltiškas“, – sakė komandos vadovas Ramūnas Čapkauskas. 

Komandos vadovas pažėrė aštrios kritikos lenktynių organizatoriams dėl per lėtos reakcijos į itin pavojingą situaciją.

„Ir liūdna, ir juokinga. Juokinga dėl to, kad automobilis dega penkias minutes, o vis dar nematome tarnybų automobilių, ugniagesių. Neįtikėtina, čia akivaizdus kompetencijos stygius“, – pyko R. Čapkauskas.

Žalias „Porsche“ automobilis užsiliepsnojo atvira liepsna, pradėjo degti automobilio galas. Šio „Porsche“ kuro bakas yra automobilio priekyje, todėl kol kas nėra aišku, kas galėjo sukelti milžinišką gaisrą. Manoma, kad tai tepalai.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Aurum 1006 km“ lenktynės

Pratęsus lenktynes pirmoje vietoje atsidūrė „Circle K miles Plus Racing Team“ komandos „Porsche“ automobilis. Jis nežymiai lenkia varžovus iš „Balpol by SPS automotive performance“ komandos, vairuojančios „Mercedes AMG GT3“.

Iki lenktynių finišo liko maždaug 300 kilometrų. Tiesa, lenktynės bus baigtos, jei nė vienas dalyvis nespės įveikti šios distancijos iki 22 valandos. 22:00 val. tokiu atveju nugalėtų pirmoje vietoje buvusi komanda.


Rašyti komentarą...
K
Kalnietis
2021-07-17 20:28:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš tik issakysiu savo nuomonę. Visam pasaulyje žalieji kovoja už didžiulę gamtos taršą. Tad galbūt ir sudegė tas Porse automobilis, kad galbūt daugiau neterstu gamtos pramoginiai turtuolių automobiliai. Nes, galbūt venas sportinis automobilis, išmeta teršalų per pora valandų daugiau, negu 100 paprastų lengvųjų automobilių per vieną savaitę.
Atsakyti
-8

D
Dienos bilietas
2021-07-18 12:59:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai prastai organizuotos salygos paprastam ziurovui, surinkti pastoliai, isterlioti tinkais, trumpos ir nepatogios trasos stebejimo atkarpos, ziurovu lokacia mazdaug 200 metru nuo trasos moketi 20 euru uz prasta lenktyniu matomuma buvo neverta, lenktynes geriau ziurejosi ekrane, susidaro ispudis jog sportininkai pasidare show sau, sugaista laiko kelionei ir bilietams. Ačiu renginio organizatoriams!
Atsakyti
0

k
kvanktelejot
2021-07-18 09:17:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne lyderių, neklaidinkit.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų