Paaiškėjo stipriausias Lietuvos „League of Legends“ žaidėjas

Šį šeštadienį Kauno dramos teatre vyko labai neteatriškas renginys – „League of Legends“ 1v1 čempionato „Red Bull Solo Q“ nacionalinis finalas, kuris buvo transliuojamas gyvai per „Twitch“. Varžybas laimėjo vienas iš jų favoritų – Saulius!

5

„Gana netikėta, bet didžioji dalis mačų baigėsi „First blood“, o ne surinkus 100 CS taškų. Kadangi viskas vyko realioje vietoje su publika, stipriomis emocijomis, komentatoriais, triukšmu, o ne sėdint namuose prie kompiuterio, žaidėjai buvo tikrai ištroškę kraujo”, - pasakojo „Iron Wolves“ vadovas ir renginio komentatorius ChosenOne.

Ketvirtfinaliai

Arnax laimėjo prieš Kurbsen (atrankas įveikusį kaip qaspalol). Pastarajam puikiai sekėsi pirmasis raundas, ir jis beveik laimėjo antrą, tačiau Arnax grįžo su nauju kvėpavimu, išlygino rezultatą, o tada išplėšė pergalę. Spectral laimėjo abu žaidimus prieš Yashiro. Trečiojoje kovoje susirungė Veylot ir Saulius. Veylot abu mačus rinkosi Ornn Saulius – Viktorą ir Azirą, ir laimėjo 2:0. Eitvai buvo paskirta įskaitinė pergalė prieš zty.

REKLAMA

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo stipriausias Lietuvos „League of Legends“ žaidėjas

Pusfinaliai ir finalai

Pirmojoje kovoje susidūrė ArnaX ir Spectral. Tai buvo labai intensyvi kova, tačiau abu mačai baigėsi Spectral pralaimėjimu. Kitoje kovoje susikovė Eitva prieš Saulių – ir nors pirmajam pasisekė laimėti vieną raundą prieš antrąjį, į didįjį finalą nužygiavo Saulius.

Finalas buvo žaidžiamas iki trijų pergalių ir jame žaidė Saulius ir Arnax. Saulius laimėjo pirmuosius du žaidimus – atskiro komentaro vertas pirmasis mačas, kuriame Saulius žaidė už Cassiopeia, o ArnaX už Viktorą. Čia Saulius parodė itin precizišką žaidimą, išvengdamas visų oponento spell‘ų. Antrasis mačas – Syndra (Saulius) prieš Irelia.

Trečiajame žaidime ArnaX pasirinko Azir ir kiek pakeitė savo taktiką – ir lemiamu momentu jis nusprendė nebesiekti nukauti oponento ir surinkti 100 CS taškų. Šis planas išdegė ir ArnaX jau įgavo vilčių. Tačiau jos buvo sugriautos sekančiame raunde, kuriame abu žaidėjai pasirinko tą pačią čempionę Syndra.

Taip Saulius pirmą kartą tapo stipriausiu „League of Legends“ 1v1 žaidėju Lietuvoje ir iškovojo kelialapį į tolimesnes „Red Bull Solo Q“ kovas – Rytų Europos atrankinį etapą, kuris vyks lapkričio 6-7 dienomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų