Paaiškėjo Lietuvoje dėl geriausių metų Europos lengvaatlečių titulų kovosiantys čempionai

Europos lengvosios atletikos asociacija (EA) paskelbė kovą dėl metų Europos lengvaatlečių titulų tęsiančių sportininkų pavardes. Tarp dešimties geriausių žemyno lengvaatlečių atsidūręs Andrius Gudžius į trejetuką išrinktas nebuvo – dėl geriausiojo vardo kovos vokietis, prancūzas ir turkas.

Spalio 14 dieną Vilniaus „Compensa“ arenoje vyksiančiame apdovanojimų vakare „Golden Tracks“ paaiškės keturių kategorijų nugalėtojai. Geriausiu lengvaatlečiu gali tapti Vokietijos ieties metikas Johannesas Vetteris, Turkijai atstovaujantis Azerbaidžano sprinteris Ramilis Gulijevas bei Prancūzijos daugiakovininkas Kevinas Mayeris.

Tuo metu dėl geriausios lengvaatletės titulo varžysis ne trys, bet keturios sportininkės – dviem iš jų surinkus vienodai taškų, EA nusprendė į kandidačių sąrašą įtraukti keturias: kūjo metikę iš Lenkijos Anitą Wlodarczyk, rusų šuolininkę į aukštį Mariją Lasickienę, graikų šuolininkę su kartimi Ekaterini Stefanidi bei Belgijos daugiakovininkę Nafissatou Thiam.

Į kylančių žvaigždžių apdovanojimus kėsinasi Norvegijos bėgikai Jakobas Ingebrigstenas ir Karstenas Warholmas, graikų šuolininkas į tolį Miltiadis Tentoglou, Turkijai atstovaujanti bėgikė Yasemin Can, Vokietijos bėgikė Konstanze Klosterhalfen ir Ukrainos šuolininkė į aukštį Julija Levčenka.

REKLAMA

Kandidatai į geriausių metų lengvaatlečių titulus buvo išrinkti susumavus aistruolių, žurnalistų, Europos lengvosios atletikos federacijos narių bei ekspertų balsus.

„Golden Tracks“ apdovanojimai yra sudėtinė Europos lengvosios atletikos kongreso-konvencijos dalis. Spalio 12–14 dienomis Vilniuje vyksianti konvencija yra svarbiausias ne varžybų tipo lengvosios atletikos renginys Europoje. Dalyvavimą „Golden Tracks“ patvirtino aštuoni pasaulio čempionate auksą nuskynę lengvaatlečiai.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų