Oficialu: Vydas Gedvilas sieks LKF prezidento posto

Penktadienį patvirtinta nauja LKF prezidento rinkimų kandidatūra, skelbia Lietuvos krepšinio trenerių asociacija.

Laimę rinkimuose bandys Vydas Gedvilas, kuris asociacijoje buvo vienintelis iškeltas kandidatas.

„Atvirame posėdyje kuriame buvo kviečiami dalyvauti ir pasisakyti visi LKTrA nariai kalbėję žinomi krepšinio specialistai – olimpinis čempionas Valdas Chomičius, Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinių treneris Algirdas Milonas, profesorius Rūtenis Paulauskas ir kiti, vienbalsiai pabrėžė, jog šiuo metu geresnio kandidato į Lietuvos krepšinio federacijos prezidentus nei Europos krepšinio čempionas Vydas Gedvilas nėra.

Gausiausia savo nariais Lietuvos krepšinio organizacija – krepšinio trenerių asociacija, vieningai parėmė jo kandidatūrą į LKF prezidento postą“, – rašoma pranešime spaudai.

„Dabar negaliu atsakyti ar kandidatuosiu, bet tokių pasiūlymų turiu. Tiesiog džiaugiuosi, kad atsiranda daugiau žmonių norinčių perimti šias pareigas. Rinkimuose viskas paaiškės, krepšinio visuomenė yra pakankamai didelė. Man ji puikiai žinoma – esu krepšinyje 20 metų, treniravau įvairias komandas. Balsuosiu kaip trenerių asociacijos prezidentas už geriausią komandą – aiškiausiai pristatytą savo programą, kuri bus suprantama ir įgyvendinama. Manau, kad didelių supriešinimų nebus, viskas bus demokratiškai“, – kovo pabaigoje portalo tv3.lt žurnalistui Lukui Katiliui teigė 61-erių V. Gedvilas.

Jau anksčiau apie savo kandidatūrą viešai pareiškė kita krepšinio pasaulyje gerai žinoma persona Robertas Javtokas. Į jo komandą prisijungė ir viceprezidento pareigas užimsiantys treneris Jonas Kazlauskas, žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

V. Gedvilas kovo pabaigoje palaikė R. Javtoką, tačiau neliko sužavėtas kandidato komanda.

„Prieš Robertą Javtoką nieko neturiu, geras kandidatas, bet nepalaikysiu jokių žmonių, kurie ateina ne iš krepšinio bendruomenės. Turime savo tarpe žmonių, kurie gali puikiai atstovauti federacijos veiklą, o pašaliniai žmonės gali būti garbės prezidentais ar panašiai. Čia reikia dirbančių žmonių, kurie supranta krepšinį ir jam atidavė visą gyvenimą“, – sakė V. Gedvilas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų