Nuostabus Cristiano Ronaldo atvedė „Real“ į pusfinalį

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje žais du Madrido klubai. Prie „Atletico“ prisijungė „Real“, antradienį po pratęsimo 4:2 įveikęs Miuncheno „Bayern“. Ispanus į pergalę atvedė „hat-tricką“ įmušęs portugalas Cristiano Ronaldo.

24

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Madrido „Real“ – Miuncheno „Bayern“ 4:2

Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes Miunchene prieš savaitę laimėjo „Real“ – 2:1. Taigi Ispanijoje Vokietijos čempionams reikėjo atakuoti.

Jie bandė tai daryti. Nuo Roberto Lewandowski Madrido komandos žaidėjai apsigynė, o po to sekęs Arjeno Robbeno smūgis buvo netikslus.

Vėliau su problemomis susidūrė patys „Bayern“ futbolininkai. Po Sergio Ramoso smūgio kamuolį, lekiantį į vartus, išmušė Jerome’as Boatengas.

Antrajame kėlinyje tą patį teko daryti „Real“ atstovui – Marcelo. Jis galvą išmušė kamuolį po A. Robbeno smūgio.

„Bayern“ tikslą pasiekė 53-ąją minutę. Casemiro baudos aikštelėje užmynė A. Robbeno koją. Olandas griuvo, teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį užtikrintai realizavo R. Lewandowski (1:0).

Po 23 minučių Casemiro išpirko savo kaltę. Brazilas atliko rezultatyvų perdavimą C. Ronaldo (1:1).

„Real“ džiaugėsi neilgai. Po poros minučių į šeimininkų vartus krito kurioziškas įvartis. Kamuolį į savųjų vartų tinklą nukreipė kapitonas S. Ramosas (1:2).

Esminis mačo momentas įvyko 84-ąją minutę. Teisėjas Arturo Vidaliui parodė antrąją geltoną kortelę. „Bayern“ liko dešimtiese.

„Real“ per pagrindinį rungtynių laiką tuo nepasinaudojo. Teko žaisti pratęsimą, o jo metu Miuncheno komandos jėgos seko.

105-ąją minutę savo kaltę išpirko ir S. Ramosas. Kapitonas atliko rezultatyvų perdavimą, C. Ronaldo nukreipė kamuolį į vartus (2:2).

Netrukus ispanai tęsė savo šou. Kelis varžovus apibėgo Marcelo. Jis atliko perdavimą C. Ronaldo, kuris pelnė „hat-tricką“ (3:2).

112-ąją minutę, panašiai, kaip Marcelo, oponentus už nugaros paliko ir kamuolį į vartus pasiuntė Marco Asensio (4:2).

Madrido „Real“ – Miuncheno „Bayern“ 4:2

53 min. Robertas Lewandowski (0:1)

76 min. Cristiano Ronaldo (1:1)

78 min. Sergio Ramosas (į savo vartus, 1:2)

105 min. Cristiano Ronaldo (2:2)

110 min. Cristiano Ronaldo (3:2)

112 min. Marco Asensio (4:2)