Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato Vakarų konferencijos pusfinalio antrosiose rungtynėse antradienį "Denver Nuggets" komanda (2-oji vieta konferencijoje), kuriai atstovauja Linas Kleiza, namuose 117:105 (30:22, 28:33, 28:28, 31:22) nugalėjo "Dallas Mavericks" ekipą (6) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

"Nuggets" pratęsė pergalių namuose seriją iki 15, o Dalaso ekipą šį sezoną nugalėjo šeštąjį kartą iš eilės.

6 min. žaidęs L. Kleiza surinko 4 taškus (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 0/2) ir atkovojo 1 kamuolį.

Po 15 metų pertraukos į konferencijos pusfinalį iškopusiai "Nuggets" komandai Nenė Ilarijus (Nene Hilario, 8 atk. kam.) ir Karmelas Entonis (Carmelo Anthony) pelnė po 25 taškus. Pastarasis 15 taškų pelnė ketvirtajame kėlinyje. Džei Er Smitas (J. R. Smith) surinko 21 tašką, Čonsis Bilapsas (Chauncey Billups, 8 rezultatyvūs perdavimai) - 18, Kenjonas Martinas (Kenyon Martin) pridėjo 12 taškų.

"Mavericks" gretose pasižymėjo Dirkas Novickis (Dirk Nowitzki). Jo sąskaitoje - 35 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai. Džeisonas Teris (Jason Terry) surinko 21 tašką, Antuanas Raitas (Antoine Wright) pelnė 10 taškų.

Trečiosios rungtynės vyks šeštadienį Dalase.