Prahos „Slavia“ UEFA Europos lygos šešioliktfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse svečiuose 2:0 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Pirmoji klubų akistata Prahoje baigėsi įvarčių. Tuo pasinaudojusi „Slavia“ kirto varžovams žemiau juostos antrajame rungtynių kėlinyje.

Marcas Albrightonas jau 2-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Abdallah Sima 29-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Lukas Provodas 49-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Slavia“ ekipą į priekį 1:0.

A.Sima 79-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino svečių pranašumą 2:0.