Puikiai sezono pradžia klostosi Jonui Valančiūnui, nors pergalių dar teks palūkėti. Rezultatyviausiai Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/6) gretose žaidęs lietuvis namuose 117:123 (28:34, 31:29, 24:25, 34:35) pripažino Niujorko „Knicks“ (5/1) pranašumą.

J. Valančiūnas per beveik 33 minutes pelnė 27 taškus (9/12 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Vidurio puolėjas kartą prasižengė ir du kartus suklydo.

Per septynis reguliariojo sezono mačus Jonas fiksuoja 19,4 taško ir 14,6 atkovoto kamuolio vidurkius. „Centras“ yra neginčijamas komandos atkovotų kamuolių lyderis ir antras pagal rezultatyvumą – po 25 meta tik Brandonas Ingramas. Pastarasis praėjusios nakties rungtynes praleido dėl traumos.

JV antrose rungtynėse iš eilės tempė „pelikanų“ vežimą. Lietuvis rezultatyvumu pranoko visus komandos draugus.

18 savo taškų J. Valančiūnas susirinko pirmoje rungtynių pusėje. Su Devonte Grahamu jie užkūrė 20:8 „pelikanų“ spurtą. Šeimininkai turėjo pranašumą ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje (111:109), bet nesulaikė fantastiškai žaidusio RJ Barretto.

„Knicks“ antrametis smeigė šešis tritaškius ir mačą baigė su 35 taškais, 6 rezultatyviais perdavimais ir 8 atkovotais kamuoliais.

Košmariškas „Pelicans“ sezono startas tęsiasi. Ekipa per septynis mačus laimėjo vos kartą, kai įveikė Minesotos „Timberwolves“.

Tuo tarpu „Knicks“ dalinasi pirmąją vietą Rytų konferencijoje su „Heat“, „Bulls“ ir „Wizards“.

„Pelicans“: J. Valančiūnas 27, D. Grahamas 17, Joshas Hartas 16, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 13 taškų.

„Knicks“: RJ Barrettas 35, Evanas Fournier ir Kemba Walkeris po 19, Tajas Gibsonas 13 taškų.