Optibet ledo ritulio lygoje dar vieną pergalę iškovojo „Kaunas City“ ledo ritulininkai.

Šeštadienį Daugpilyje vykusiose rungtynėse „Kaunas City“ 5:1 susitvarkė su OHL autsaidere „Dinaburga“ komanda. Pergalė leido kauniečiams pagerinti savo pozicijas lygoje – šiuo metu jie žengia septinti, tačiau nuo ketvirtoje vietoje žengiančios „HS Riga“ komandos jie atsilieka vos 4 taškais.

Nepaisant to, kad dėl įvairių priežasčių „Kaunas City“ į rungtynes Daugpilyje išvyko tik su 14 aikštės žaidėjų, net ir tai nesutrukdė jiems dominuoti prieš varžovus bei kurti pavojingas progas prie oponentų vartų. Būtent kauniečiai rungtynėse pasižymėjo pirmieji, kai po laimėto ritulio įmetimo tiksliu šūviu į viršutinį vartų kampą Tomas Ežerskis pelnė pirmąjį savo karjeros OHL įvartį (13:35, rez. perd. Remigijus Guoga).

Sėkmingai Kauno atstovai praėjo ir antrąjį kėlinį. Po gražios „Kaunas City“ puolimo lyderių kombinacijos Denisui Kuzminovui beliko užbaigti ataką iš arti nukreipiant ritulį į vartus (22:30, rez. perd. Lukas Žukauskas, Aivaras Bendžius).

Nors „Dinaburga“ taip pat turėjo ne vieną galimybę pasižymėti, tai padaryti jiems pavyko tik tuomet, kai po „Kaunas City“ nuobaudos jie žaidė daugumoje. Įvartį pelnė Maksimas Galilejevas (29:42, rez. perd. Edgaras Petrovas).

Besibaigiant antrajam kėliniui svečiai iš Kauno sugebėjo atstatyti dviejų įvarčių persvarą. Sumaištimi prie varžovų vartų pasinaudojo ir ritulį į vartų tinklą nukreipė Lukas Žukauskas (38:43, rez. perd. A. Bendžius, Jaunius Jasinevičius).

Trečiajame kėlinyje „Kaunas City“ dar tvirčiau perėmė iniciatyvą į savo rankas bei padidino savo pranašumą. Jau pačioje kėlinio pradžioje žaidžiant daugumoje prie oponentų vartų įkirtęs Kostas Gusevas gavo savalaikį perdavimą ir pelnė savo pirmąjį įvartį atstovaujant „Kaunas City“ komandai (41:24, rez. perd. A. Bendžius, J. Jasinevičius).

Penktąjį įvartį kauniečiai pelnė po to, kai Jaunius Jasinevičius paleido ritulį iš toli ir nors varžovų vartininkas šį metimą atrėmė, jis nebesugebėjo sureaguoti į iškart po jo sekusį L. Žukausko pakartotinį bandymą (46:25, rez. perd. J. Jasinevičius).

Nors rungtynių pabaigoje kauniečiai dar suteikė varžovams keletą progų žaisti daugumoje, jų vartininkas Demidas Yeremeyevas susitvarkė su visomis „Dinaburga“ atakomis ir užfiksavo užtikrintą „Kaunas City“ pergalę.