Po dar vienų rungtynių Klivlendo „Cavaliers“ (8-1) ir toliau išlieka viena iš geriausiai rungtyniaujančių NBA lygoje šį sezoną.

Klivlendo „Cavaliers“ išvykoje 114:100 (30:36, 28:28, 29:16, 27:20) parklupdė iki šiol vos vieną pralaimėjimą turėjusius įveikė Los Andželo „Lakers“ (2-7) krepšininkus.

Nors pirmajame kėlinyje šeimininkai turėjo 12 taškų persvarą, Klivlendo krepšininkams pavyko pagauti savo žaidimo ritmą. Jau po ilgosios pertraukos svečiai persvėrė rezultatą ir savo pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Klivlando komandai Donovanas Mitchellas pelnė 33 taškus, Darius Garlandas pridėjo 24 ir „Cavaliers“ iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės.

LeBronas Jamesas pralaimėjusiems per 33 minutes įmetė 27 taškus (12/19 dvit., 1/4 trit., 0/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 1 klaidą.

Aštuonių pergalių iš eilės Klivlando sirgaliai nematė jau penkerius metus. Šiame NBA sezone puikiai žaidžiančią komandą pasirodymais lenkia tik visus 9 mačus laimėjusi Milvokio „Bucks“.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Anthony Davisas (12 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Russellas Westbrookas (10 rez. perd., 7 kld.) po 19, Troy'us Brownas 12 (6 atk. kam.).

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 33 (5 atk. kam., 2 rez. perd.), Darius Garlandas 24 (7 rez. perd., 4 atk. kam), Jarrettas Allenas 16 (11 atk. kam.), Carisas LeVertas 12 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Kevinas Love`as 10 (10 atk. kam.).