Dar vieną pergalę į savo sąskaitą NBA lygoje įsirašė Memfio „Grizzlies“, kuri įveikė be lyderio Bradley Bealo rungtyniavusią Vašingtono „Wizards“.

Memfio krepšininkai namuose 103:97 (24:25; 33:18; 24:31; 22:23) pranoko varžovus iš Vašingtono, kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės.

Iki pat ketvirtojo ketvirčio pirmavo šeimininkai, tačiau „Wizards“ krepšininkai susikaupė ir lemiamo kėlinio pradžioje apsikeitė persvara.

Tačiau šeimininkams pavyko susiimti ir išsigelbėti.

„Po trečiojo kėlinio maniau, kad mūsų puolimas tikrai paveikė mūsų gynybą. Trečiajame kėlinyje mes tiesiog sustingome. Kai kurie mūsų pramesti metimai tapo jų spurtu“, – sakė Memfio treneris Tayloras Jenkinsas.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Desmondas Bane'as, kuris pelnė 28 taškus. Jam puikiai talkino Ja Morantas pridėjęs 23 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir šešis rezultatyvius perdavimus

„Wizards“ gretose rezultatyviausiu tapo 18 taškų pelnęs Monte Morrisas. Komandai 15 taškų pridėjo Rui Hachimura, po 12 taškų surinko Kyle'as Kuzma ir Willas Bartonas.

„Wizards“: Monte Morrisas 18, Rui Hachimura 15, Kyle Kuzma 12 (11 atk. kam.), Willas Bartonas 12, Kristaps Porzingis 10, Danielas Gaffordas 9, Jordanas Goodwinas 9 (8 atk. kam.).

„Grizzlies“: Desmondas Bane 28, Ja Morantas 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Brandonas Clarke 16, Dillonas Brooksas 9, Tyusas Jonesas 7, Jake LaRavia 6, Stevenas Adamsas 4 (10 atk. kam.).