Turino „Juventus” klubas Italijos „Serie A” lygos rungtynėse namuose 2 – 0 nugalėjo Milano „Inter” futbolininkus.

Edinas Džeko 26-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Nicolo Barella perdavimo sulaukęs Denzelis Dumfriesas 42-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Adrienas Rabiotas 52-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Juventus” ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Danilo 63-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo žaidimą ranka ir šio įvarčio neįskaitė.

Lautaro Martinezas 74-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Wojciechas Szczesny atrėmė kamuolį.

Filipas Kostičius 77-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Nicolo Fagioli 85-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.