„Man City“ gynėjas kalėjime sėdės dar kelis mėnesius

„Manchester City“ klubui atstovaujantis 27-erių prancūzas Benjaminas Mendy neseniai komandos buvo suspenduotas neribotam laikotarpiui. Taip ekipa sureagavo į pasirodžiusią informaciją, jog B.Mendy pareikšti kaltinimai išprievartavimu.

BBC pranešė, kad B.Mendy yra pareikšti 4 kaltinimai išprievartavimu ir 1 kaltinimas seksualiniu priekabiavimu. Teigiama, kad prancūzui kaltinimus pateikė trys merginos, iš kurių viena – jaunesnė nei 18 metų. Jų tapatybės neatskleidžiamos. Anot policijos, B.Mendy įtariamas nusikaltimus padaręs nuo 2020 m. spalio iki 2021 m. rugpjūčio.

Teismas atsisakė paleisti B.Mendy už užstatą, todėl futbolininkas buvo uždarytas į kalėjimą. Rugsėjo 10 d. vykusiame teismo posėdyje B.Mendy dar kartą pareiškė, kad neigia jam mestus kaltinimus. Teismas pranešė, kad bylos nagrinėjimas prasidės sausio 24 d. Iki tol B.Mendy liks uždarytas kalėjime.

Šiame sezone B.Mendy spėjo sužaisti 2 rungtynes. Su „Man City“ jis 3 kartus laimėjo Anglijos „Premier“ lygą, 2 kartus kėlė į viršų Anglijos lygos taurę, o sykį laimėjo Anglijos supertaurę. 2018 m. B.Mendy su Prancūzijos rinktine laimėjo pasaulio čempionatą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų