„Atletico“ klubas sekmadienį įvykusiame Madrido derbyje Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 3:1 nugalėjo „Real“ futbolininkus.

Pirmasis įvartis tikslą pasiekė jau pirmomis minutėmis, kai Alvaro Morata 4-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Vėliau 18-ąją minutę Antoine’as Griezmannas taip pat smūgiu galva nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Toks rezultatas netenkino „Real“ futbolininkų ir dar pirmajame kėlinyje Toni Kroosas 35-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 2:1.

Eduardo Camavinga 44-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir bandė išlyginti rezultatą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė, o pirmojo įvarčio savininkas A. Morata 46-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

Prasidėjus antrai rungtynių pusei Mario Hermoso 54-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, kiek vėliau Rodrygo smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

„Real“ dar vieną įvartį bandęs įrašyti Brahimas Diazas 78-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Janas Oblakas, o rezultatas išliko nepakitęs iki mačo pabaigos (3:1).

„Atletico“ įgijo 2+ įvarčių pranašumą po 18 sužaistų minučių „La Liga“ rungtynėse prieš „Real“ pirmą kartą nuo 2015 metų vasario mėnesio.

„Real“ po 6 sužaistų rungtynių turi surinkęs 15 taškų ir rikiuojasi trečioje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu vienu susitikimu mažiau sužaidęs „Atletico“ su 10 taškų žengia penktas.