Ketvirtajame Eurolygos ture susikovė Stambulo „Fenerbahče“ (3/1) ir dar pergalių skonio nejautę Vilerbano ASVEL (0/4) krepšininkai. Nors pradžioje mačo Prancūzijos klubas demontravo puikų žaidimą, tačiau po ilgosios pertraukos atsigavę varžovai nugalėjo rezultatu 101:86.

ASVEL komanda nuo rungtynių pradžios ėmė iniciatyvą į savo rankas ir atitrūko – 43:28. Atrodė, kad kontrolę savo rankose Vilerbano komanda išlaikys ir toliau. Tai pavyko daryti iki trečiojo kėlinio.

Prieš jį ASVEL turėjo 13 taškų persvarą, o trečiame kėlinyje „Fenerbahče“ ėmė kurti spurtą ir pelnė 9 taškus be atsako – 51:57.

Marko Guduričius pridėjo dar porą tritaškių, tad šeimininkai galiausiai kvėpavo į nugaras svečiams – 59:61. „Fenerbahče“ perėminėjo iniciatyvą (72:68), o po trijų ketvirčių turėjo 2 taškų persvarą – 72:70.

Tolimais metimais „Fenerbahče“ laikėsi priekyje toliau ir artėjo pergalės link – 88:79. Tiesa, Frankas Jacksonas stojo mesti trijų baudų ir didino ASVEL šansus gelbėtis – 82:88. Liko 3 minutės, skirtumas augo iki dviženklio (93:82), o pergalės „Fenerbahče“ nebepaleido.