Ketvirtąją nesėkmę iš eilės Eurolygos turnyre patyrė A grupės autsaiderė Mindaugo Lukauskio Vilerbano „Asvel“ ekipa, kuri svečiuose 62:76 (22:19, 17:22, 14:17, 9:18) nusileido nesėkmės kartėlio šį sezoną Eurolygoje dar nepatyrusiai Barselonos „Regal Barcelona“ komandai.

Svečiai iš Prancūzijos nebuvo linkę lengvai pasiduoti tituluotiems varžovams ir trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo vos trijų taškų deficitą – 53:56. Visgi lemiamame ketvirtyje Juano Carloso Navarro tikslių metimų dėka „Regal Barcelona“ įgijo dviženklę persvarą (67:57), kurią išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.

31 minutę rungtyniavęs M. Lukauskis pelnė 9 taškus (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 1/3, baudos 2/3), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

„Regal Barcelona“: P. Mickaelas 16, J. C. Navarro 15 (tritaškiai 3/11), B. N'Dongas 12, E. Lorbekas 9.

„Asvel“: A. Traore 20 (8 atk. kam.), B. Dixonas 11, M. Lukauskis 9.