M. Kalnietis apie atsinaujinusią rinktinę: „Viskas čia atrodo neblogai“ 

Ketvirtadienį 32-ą gimtadienį paminėjęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis kartu su 8 kitais į rinktinę spėjusiais atvykti krepšininkais jau pluša Dainiaus Adomaičio rengiamose treniruotėse prieš kontrolines rungtynes su Latvijos ekipa. Ilgametis rinktinės žaidėjas džiaugiasi – pačiam atvykstant į rinktinę didesnių kėblumų neiškilo, o bendras vaizdas po pirmųjų treniruočių, panašu, atrodo „neblogai“.

24

Rinktinės treneris D. Adomaitis ketvirtadienį atviravo, kad žaidėjų į nacionalinę komandą prisikviesti dar niekada nebuvo taip sunku ir FIBA priimti sprendimai kenks visų rinktinių krepšiniui, tačiau M. Kalnietis, skirtingai nei kiti trenerio kviesti krepšininkai, problemų prisijungiant prie rinktinės neturėjo.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mantas Kalnietis

„Dar prieš pasirašant kontraktą derėjausi, klausiau, ar išleis į rinktinę. Jie neprieštaravo. Mano komanda pasiruošimą sezonui pradėjo anksčiau, todėl šiandien jau esu pasiruošęs“, - komentavo pagrindinis rinktinės įžaidėjas.

Paklaustas, ar rinktinės kapitonui teko kalbėtis su į rinktinę taip ir neatvykusiais arba sudėtingą sprendimą turėjusiais priimti jaunaisiais krepšininkais, M. Kalnietis buvo atviras – dėl dabartinių nuostatų krepšininkai dažnai patys pasirinkti, ar atstovaus nacionalinei komandai, negali.

„Noro turi visi. Oficiali versija dažniausiai yra viena, tačiau iš tikrųjų viskas yra kiek kitaip, nei rašoma. Juk žinote – tai priklauso ne tik nuo pačių krepšininkų“, - dėstė rinktinės senbuvis.

M. Kalnietis ramina – nors ši rinktinė pačiam, ko gero, pati neįprasčiausia, ji yra pasirengusi kovoti ir viskas joje atrodo mažų mažiausiai „neblogai“.

„Kaip bus – pasakyti sunku. Neturime daug metų svarbias roles komandoje užėmusių krepšininkų, tačiau viskas tuo pačiu atrodo ir neblogai. Keista, kai turime tik savaitę laiko pasiruošti, tačiau turime prisitaikyti ir prisitaikysime“, - šypteli krepšininkas.

Rinktinė draugiškose rungtynese su Latvijos komanda susitiks jau šį sekmadienį 19:30 val. Rungtynes transliuos TV3 televizija.    

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų