Du nerealizuoti baudiniai ir trauma vos po 21 žaidimo minutės – Kylianas Mbappe išgyveno košmarišką vakarą, tačiau jo komanda Paryžiaus „Saint-Germain“ laimėjo prieš „Montpellier“ futbolinikus.

PSG ekipa išvykoje 3:1 palaužė „Montpellier“ futbolininkus. Tai buvo pirmoji pergalė po dviejų iš eilės patirtų nesėkmių.

Prancūzų puolėjas anksti turėjo progą realizuoti 11 m baudinį, tačiau jo smūgis buvo atmuštas.

Tačiau Prancūzijos futbolo žvaigždė gavo antrąją progą. Teisėjas įžvelgė taisyklių pažeidimus, kuriuos atliko vartininkas ir leido K. Mbappe pakartoti baudinį. Tačiau sportininkas neišnaudojo ir antrojo bandymo. Smūgis skriejo tiesiai į virpstą, o  atšokusį kamuolį prancūzas pasiuntė gerokai virš vartų.

21-ąją minutę K. Mbappe šlubavo laikydamas šlaunies raumenį.

Po rungtynių kalbėdamas treneris Christophe'as Galtier teigė, kad traumą lėmė smūgis, o ne raumenų problema.

„Jis susitrenkė užpakalinę kelio ar šlaunies dalį, tad pamatysime. Per daug nesijaudinu, tai mėlynė ar rimtesnis sumušimas, kol kas nežinome. Dėl vienų rungtynių nenorime rizikuoti žaidėjo sveikata, nors tai ir neatrodo taip rimta.“, – sakė Galtier.

K. Mbappe komanda užkūrė tikrą pirtį antrajame rungtynių kėlinyje. 55 min. įvartį pelnė Fabianas Ruizas, 72-ąją minutę pasižymėjo Lionelis Messi, o galiausiai kamuolį į vartus pasiuntė 16-metis Warrenas Zaire-Emery.

Tuo tarpu varžovai kamuolį į vartus pasiuntė 89-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo Arnaud Nordinas.