„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Luizas Henrique 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Raphinha 34-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Pedri 49-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas ir rezultatas išliko nepakitęs.

Raphinha 65-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barcelonos“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis 80-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Julesas Kounde 85-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas buvo sušvelnintas 1:2.