Sekmadienį buvo sužaistos dvejos antrojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynės. Ažiotažą kėlė Londono derbis tarp „Chelsea“ ir „Tottenham“ klubų. Atkakliame mače nugalėtojas nepaaiškėjo  – komandos sužaidė taikiai 2:2.

Šeimininkai pirmieji įsiveržė į priekį, kai 19-ąją minutę po kampinio galingu smūgiu pasižymėjo gynėjas Kalidou Koulibaly.

Po pertraukos svečiai išlygino rezultatą, kai įvartį pelnė Pierre'as-Emile'is Hojbjergas.

Netrukus „Chelsea“ į priekį vėl išvedė Recce'as Jamesas. Kai jau atrodė, kad šeimininkai švęs pergalę, paskutinį žodį tarė „Tottenham“ lyderis Harry Kane'as, pelnęs įvartį po kampinio jau tiksint pridėtam teisėjo laikui.

Beje, rungtynėse netrūko emocijų. Į atlapus vienas kitam kibo abiejų komandų treneriai Antonio Conte ir Thomasas Tuchelis.

Jau mačo metu jie kažką emocingai tarpusavyje diskutavo, o po rungtynių vienas pro kitą praeinant ir spaudžiant rankas jie nejuokaus susikibo ir ėmė ginčytis. Juos išskirti teko žaidėjams ir klubų darbuotojams.

Už tokį elgesį mačo teisėjas jiems abiems parodė raudonas korteles, tad jų veikiausiai laukia vienerių rungtynių diskvalifikacija.

Kitose šios dienos rungtynėse „Nottingham Forest“ 1:0 įveikė Londono „West Ham“ ekipą.