Vėlyvosiose šeštadienio Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse „Manchester United“ svečiuose net 0:4 pralaimėjo „Brentford“ ekipai.

Pirmasis įvartis „Man Utd“ vartų tinklą skrodė dešimtą minutę, jo autorius – Jay'us Dasilva. Antrąjį įmušė Mathiasas Jensenas (18 minutę), trečiąjį – Benas Mee (30 minutę), ketvirtąjį – Bryanas Mbeumo (35 minutę).

Po pirmojo kėlinio „Man Utd“ atliko keturis žaidėjų keitimus, tačiau kardinaliai situacijos ištaisyti tai nepadėjo.

Pagal statistiką „Man Utd“ kontroliavo kamuolį 67 proc. rungtynių laiko, tačiau progų smūgiuoti į vartus komandos sukūrė panašiai: „Brentford“ – 13, „Man Utd“ – 15, tačiau „Brentford“ futbolininkai net aštuonis kartus kėlė kampinius, „Man Utd“ statistika čia kuklesnė – 2.

Mančesterio ekipai tai buvo antrojo nesėkmė sezono starte. Prieš savaitę jie namuose 1:2 nusileido „Brighton“.