Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šeštadienio vakarą žaidė Kroatijos derbio rungtynes prieš Zagrebo „Dinamo“. Rungtynės vyko Zagrebe, o ten pergalę rezultatu 4:1 šventė šeimininkai.

„Dinamo“ pagal visus statistinius rodiklius dominavo aikštėje ir tokia tendencija buvo abejuose kėliniuose. Visgi, „Hajduk“ ekipa buvo pirmoji kuri pelnė įvartį ir tai padarė per pridėtą pirmojo kėlinio laiką.

Tačiau „Dinamo“ 61 minutę rezultatą išlygino, o 64 minutę jį persvėrė savo naudai. Rungtynių pabaigoje „Hajduk“ pradėjo daugiau rizikuoti, o „Dinamo“ tuo pasinaudojo ir įmušė dar du įvarčius – 84 minutę ir pirmą pridėto laiko minutę.

Po šios pergalės „Dinamo“ su 13 taškų lieka pirmoje vietoje, o dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidusi „Hajduk“ turi 6 taškus ir rikiuojasi antroje vietoje.