Italijoje – Milano klubų pergalingas startas

Naująjį Italijos „Serie A“ sezoną pergalingai pradėjo Milano „Inter“, kuri svečiuose 2:1 įveikė „Lecce“ ekipą.

Įspūdingai sugrįžimą į „Inter“ gretas pradėjo Romelu Lukaku, kuris jau 9-ąją sekundę pelnė pirmąjį savo įvartį.

Visgi 48-ą minutę šeimininkų žaidėjas Assanas Ceesay rezultatą išlygino ir ilgą laiką rezultatas nesikeitė, kol pergalingą įvartį jau per pridėtą laiką pelnė Denzelis Dumfiresas (90+5‘).

Kitame mače titulą ginanti „AC Milan“ pirmose naujo sezono rungtynėse 4:2 įveikė „Udinese“ ekipą.

Pirmajeme kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. Po pertraukos Brianas Diazas puikiu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį, o mačui artėjant prie pabaigos Milano pergalę įtvirtino Ante Rebičius.