19
„Southampton“ – Londono „Arsenal“ (nuotr. SCANPIX)

Kol daugelio akys buvo nukrypę į Madridą, kur virė Čempionų lygos kovos, Londono „Arsenal“ antrajame kėlinyje 2:0 įrodė pranašumą svečiuose prieš „Southampton“.

19

Pirmasis įvartis krito 60-ąją minutę, jį pelnė Alexis Sanchezas. Pergalę 83-ąją minutę įtvirtino Olivieris Giroud.

Po šios pergalės „gunnerių“ treneris Arsene`as Wengeras kalbėjo: „Buvo nebloga pergalė. Sanchezas niekada nepasiduoda. Jei jis turi kamuolį, iš karto tampa pavojingas, jis per kiekvienas rungtynes auga, tampa vis stipresnis.“

Londono „Arsenal“ pakilo į 5-ąją vietą ir turi 66 taškus. Ketvirti žengia „Manchester City“ futbolininkai, kurių sąskaitoje – 69 taškai. Taškus už Londono ekipą turi „Manchester United“, kurie rikiuojasi 6-oje vietoje.

„Southampton“ ekipą šis pralaimėjimas nustūmė į 10-ąją turnyro lentelės vietą.