LKL tvarkaraštis patvirtintas – lygos vadovai kratosi pernykščių klaidų

Lietuvos krepšinio lygos valdybos posėdyje ketvirtadienį sudėlioti visi taškai dėl tvarkaraščio. „Nedarysime tokių klaidų, kaip praėjusiais metais“, - tvirtino LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Šį LKL reguliarųjį sezoną – keturių ratų sistema – bus sužaista 220, o pirmoji principinių varžovų Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandų akistata vyks spalio 19 dieną sostinėje. Lietuvos pirmenybių uždarymas planuojamas birželio 14–17 dienomis.

„Pernai dėl VTB Vieningosios lygos ir kitų turnyrų LKL atkrintamosiose varžybose komandos buvo priverstos laukti kone 10 dienų. Dabar tai išspręsta, nors suderinti visą tvarkaraštį ir buvo lengva“, - tikino LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Valdybos posėdyje taip pat buvo patvirtinti tam tikri nuostatai ir svarstytas klubų pasirengimas kitam sezonui. Kuriem klubams iškilo bėdų dėl įsipareigojimų vykdymo ar skolų, lygos vadovai nenorėjo atskleisti. Anot jų, šis klausimas išsamiai bus svarstomas kitame valdybos posėdyje rugsėjo 22 dieną.

REKLAMA

R. Brazauskas kalbėjo, kad sunkumų derinant tvarkaraštį iškilo dėl arenų užimtumo. „Rungtynės numatytos savaitgaliais, o visi klubai išskyrus „Žalgirį“ arenas nuomoja. Esame realistai, kai kurios dvikovos vyks ir kitomis savaitės dienomis“, - sakė jis.

Posėdyje taip išrinkti trys nauji LKL valdybos nariai, jie pakeitė ankstesnius savo klubų atstovus. Klaipėdos „Neptūno“ deleguotą Eugenijų Gentvilą pakeitė Rimantas Taraškevičius, vietoje „Prienų“ atstovo Aurimo Bartuškos bus Arūnas Vaidogas, o vietoje „Nevėžio“ Karolio Kalvaičio – Saulius Grinkevičius.

Draudimo bendrovė „If“ tapo viena pagrindinių Lietuvos krepšinio lygos rėmėjų. „If“ ir stipriausios Lietuvos krepšinio lygos vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią lyga sulauks paramos 2014-2015 m. sezono varžyboms.

„Mūsų pažadas klientams greitai ir tiksliai atlyginti nuostolius, puikiai dera su žaidėjo užduotimi – greitai ir tiksliai susitvarkyti su oponentu. „If“, siekdama ne tik sėkmingai plėtoti verslą, bet ir aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime, noriai prisideda prie LKL vystymo ir tęsia „If“ grupės sporto rėmimo tradiciją prasidėjusią nuo pat įsikūrimo pradžios", – sakė draudimo bendrovės „If“ filialo Lietuvoje direktorė, valdybos narė Žaneta Stankevičienė.

Aktyviai naujajam sezonui besiruošiančios Lietuvos krepšinio lygos prezidentas Remigijus Milašius džiaugėsi, kad rėmėjų gretas papildė tokia tarptautinį pripažinimą pelniusi bendrovė kaip „If“ ir neabejojo vaisingu bendradarbiavimu.


Rašyti komentarą...
F
FJ
2014-09-20 12:37:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
lkl valdo visos vilno lryto marionetes,jau kenkti pradeta nuo tvarkarascio sudarymo,Zalgiris spalio 17 zaidzia madride,o sek madieni jau surytu vilno zaidzia,kodl vilno,pirmos rungtynes,gal jie cempionai , vel daromos dovaneles senio gedvydo komandelei seriamai neaiskiais pinigais,vel prasideda totalus zalgirio puolimas,net lenteleje lkl salies cempionai sestoje vietoje italpinti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų