LKL savaitės prognozė: pirmojo rato pabaiga

LKL baigiasi pirmojo rato kovos. Paskutiniajame pirmojo rato ture daug intrigos nenusimato, tačiau nė viena komanda negali būti rami – sensacija gali tiesiog tykoti už kampo. LKL.lt pateikia šios savaitės rungtynių prognozę.

„Šiauliai“ – Panevėžio „Lietkabelis“: 65%-35% (penktadienis, 18 val. 30 min., Šiauliai, tv3.lt)

Dvikova dėl svarbių taškų LKL turnyro lentelės viduryje. Kiekvienas pralaimėjimas didina atotrūkį nuo penkių pirmųjų čempionato komandų. Abiejų komandų galimybės – sunkiai nuspėjamos. Tiesa, kadangi „Šiauliai“ žaidžia namuose ir pastaruoju metu jų žaidimo kreivė kyla, būtent jie įvardijami poros favoritais. Bet „Lietkabelis“ į Šiaulius atvažiuoja ne taškų dalinti, o išsivežti pergalės.

Prienų-Birštono „Vytautas“ – Kėdainių „Nevėžis“: 90%-10% (šeštadienis,16 val., Prienai, tv3.lt)

„Vytautas“ – it LKL grandas, prieš susitikimą su „Nevėžiu“ laikomas neabejotinu poros favoritu. Tačiau kėdainiečiai įrodė, kad jų nuvertinti negalima. Jei ne klaidingas teisėjo sprendimas, į Uteną tuščiomis iš Kėdainių galėjo grįžti „Juventus“ klubas, išplėšęs pergalę tik 81:80. Kita vertus, „Vytautas“ žaidžia namuose ir labai norės atsigriebti už tą pralaimėjimą „Lietuvos rytui“.

REKLAMA

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Klaipėdos „Neptūnas“: 35%-65% (šeštadienis, 17 val., Pasvalys, tv3.lt)

„Pieno žvaigždės“ nelaimėjo jau penkerių rungtynių iš eilės ir nežinia, kada pavyks šią seriją nutraukti. Juolab, kai pasvaliečiams kelią pastoja „Neptūnas“. Klaipėdos ekipa laikoma dvikovos favorite. „Pieno žvaigždžių“ šansus kiek didina namų aikštė. Be to, Manto Šerniaus komanda juk negali visada pralaimėti – bet kada „Pieno žvaigždės“ gali sužibėti visu ryškumu.

Alytaus „Dzūkija“ – Utenos „Juventus“: 35%-65% (šeštadienis, 17 val., Alytus, TV6, tv3.lt)

„Dzūkija“ turi rimtų problemų. Trejos rungtynės alytiškiams buvo baisiai nerezultatyvios. Tik kartą per tris mačus Dzūkijos komandai pavyko perlipti 60 taškų ribą. Tiesa, Alytuje kol kas nebuvo lengva nei „Neptūnui“, nei nusvilusiam „Lietkabeliui“, bet „Juventus“ į Dzūkijos sostinę atvyksta kaip aiškus poros favoritas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų