Lietuvos krepšinio lyga (LKL) šių metų balandžio 7 d. pradėjo tyrimą dėl galimai nesąžiningų Palangos „Naglio“ krepšinio klubo žaidėjų veiksmų, susijusių su šių metų balandžio 5 dienos LKL reguliariojo čempionato rungtynėmis tarp Kauno „Žalgirio“ – Palangos „Naglio“ komandų.

Siekiant išsiaiškinti, ar viešojoje erdvėje skelbiama informacija yra pagrįsta, LKL administracija kreipėsi į Lietuvoje registruotas lažybų bendroves ir į Palangos „Naglio“ krepšinio klubą, prašydama nedelsiant pateikti visą informaciją ir įrodymus dėl Palangos „Naglio“ žaidėjų galimai nesąžiningų veiksmų iki balandžio 5 d. rungtynių prieš Kauno „Žalgirį“ ir jų metu.

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) savo ruožtu inicijavo komisijos, tirsiančios minėtą įvykį, sudarymą. Į jos sudėtį įtrauktas LKL varžybų direktorius Tomas Rimkus.

LKL taikys visas griežčiausias jos kompentencijos ribose apibrėžtas sankcijas, jei tyrimo metu paaiškės, kad kurie nors LKL dalyviai elgėsi nesąžiningai ir savo veiksmais pažeidė garbingo žaidimo principus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų