Lietuvos studentų rinktinė šiandien "Lietuvos ryto" arenoje rezultatu 89:76 (22:17, 28:27, 27:15, 15:17) nugalėjo Japonijos vyrų rinktinę.

Pirmajame kėlinuke mūsiškiai pirmavo 22:12, tačiau japonai surengė spurtą 10:0, kurį užbaigė antrajame ketvirtyje ir išlygino rezultatą (22:22). Vis dėlto po to po didžiosios pertraukos lietuviai spurtavo 11:0 (63:49) ir įgijo 14 taškų persvarą, kurią vis didino. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje mūsiškiai pirmavo 80:61. Japonams susitikimo pabaigoje pavyko kiek sušvelninti skirtuumą, tačiau kovoti dėl pergalės šansų nebuvo.

Studentų rinktinei daugiausiai taškų pelnė Valdas Vosylius ir Giedrius Kurtinaitis, surinkę po 16 taškų, Michailas Anisimovas pasiekė dvigubą dublį - 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, Tautvydas Lydeka - 12 (8 atk. kam.), Steponas Babrauskas ir Julius Mykolaitis - po 8, Rolandas Alijevas - 7, Justas Sinica - 5, Martynas Girnius - 2, Marius Prekevičius - 1. Vidmantas Užkuraitis taškų nepelnė (17 min.), tačiau atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Japonų gretose išsiskyrė Takuya Kawamura - 30 taškų (8/15 tritaškiai, 2/2 dvitaškiai, 2/2 baudos), Takehiko Orimo - 9.

Lietuvos studentų rinktinės treneris Mindaugas Lukošius po rungtynių teigė, kad žaidimu buvo patenkintas, nors tai buvo tik ketvirta komandos treniruotė. Strategas išskyrė R.Alijevą, V.Vosylių M.Anisimovą bei M.Girnių.