takuya kawamura

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „takuya kawamura“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „takuya kawamura“.

Lietuvos studentų krepšinio rinktinė trečią kartą įveikė japonus

Planetos universiadai Tailande besirengianti Lietuvos studentų krepšinio rinktinė pirmadienį trečią kartą sostinėje kontrolinėse rungtynėse 86:82 (21:20, 23:19, 26:22, 16:21) privertė pasiduoti Japonijos vyrų rinktinę.
2007-07-03

Lietuvos studentai įveikė Japonijos rinktinę

Lietuvos studentų rinktinė šiandien "Lietuvos ryto" arenoje rezultatu 89:76 (22:17, 28:27, 27:15, 15:17) nugalėjo Japonijos vyrų rinktinę.Pirmajame kėlinuke mūsiškiai pirmavo 22:12, tačiau japonai surengė spurtą 10:0, kurį užbaigė antrajame ketvirtyje ir išlygino rezultatą (22:22). Vis dėlto po to po didžiosios pertraukos lietuviai spurtavo 11:0 (63:49) ir įgijo 14 taškų persvarą, kurią vis didino.