valdas vosylius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valdas vosylius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valdas vosylius“.

SEB BBL antrojo diviziono finale - „Nevėžis“ ir VEF

Lietuvos klubams ši savaitė yra tikras pratęsimų metas. Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ tik pratęsus mačus pralaimėjo Eurolygos rungtynes, prireikė papildomų 5 minučių ir per Rygoje šiandien prasidėjusio SEB BBL II diviziono finalo ketverto turnyro pusfinalį.
2008-02-29

Dvyliktoji Kėdainių "Nevėžio" pergalė SEB BBL Iššūkio taurės turnyre

Šeštadienį sužaistos vienerios Baltijos vyrų krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės (Challenge Cup) turnyro rungtynės, po kurių vienuolikos komandų turnyre pirmauja po 29 taškus turinčios jau keturios ekipos - Kėdainių "Nevėžis (12 pergalių ir 5 pralaimėjimai), Panevėžio "Techasas" (12/5), Rygos VEF (12/5) ir Kauno "Aisčiai-Atletas" (11/7). "Nevėžio" krepšininkai šeštadienį namuose 87:52 (20-16, 24-9, 14-18, 29-9) sutriuškino turnyro autsaiderę Gulbenės "Bumerangs-ASK" (1/16) komandą.
2008-02-02

LKF taurės mače "Nevėžis" nugalėjo NKL čempionę

Atsakomosiose Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Didžiosios vyrų taurės turnyro penktojo rato rungtynėse Kėdainių "Nevėžis" trečiadienį namuose 81:61 (16:12, 23:18, 18:9, 24:22) nugalėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionę Klaipėdos "Naftos-Uni-Laivitės" ekipą bei iškopė į kitą etapą.
2008-01-24

Lietuvos studentų krepšinio rinktinė trečią kartą įveikė japonus

Planetos universiadai Tailande besirengianti Lietuvos studentų krepšinio rinktinė pirmadienį trečią kartą sostinėje kontrolinėse rungtynėse 86:82 (21:20, 23:19, 26:22, 16:21) privertė pasiduoti Japonijos vyrų rinktinę.
2007-07-03

Lietuvos studentai įveikė Japonijos rinktinę

Lietuvos studentų rinktinė šiandien "Lietuvos ryto" arenoje rezultatu 89:76 (22:17, 28:27, 27:15, 15:17) nugalėjo Japonijos vyrų rinktinę.Pirmajame kėlinuke mūsiškiai pirmavo 22:12, tačiau japonai surengė spurtą 10:0, kurį užbaigė antrajame ketvirtyje ir išlygino rezultatą (22:22). Vis dėlto po to po didžiosios pertraukos lietuviai spurtavo 11:0 (63:49) ir įgijo 14 taškų persvarą, kurią vis didino.