Lietuvos klubams ši savaitė yra tikras pratęsimų metas. Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ tik pratęsus mačus pralaimėjo Eurolygos rungtynes, prireikė papildomų 5 minučių ir per Rygoje šiandien prasidėjusio SEB BBL II diviziono finalo ketverto turnyro pusfinalį. Per jį Kėdainių „Nevėžis“ po atkaklios kovos palaužė Panevėžio „Techasą“ rezultatu 96:90 (18:29, 20:25, 24:11, 20:17, 14:8).

Šį mačą puikiai pradėjo„Techasas“, po 2 kėlinių panevėžiečiai pirmavo net 16 taškų skirtumu (54:38). Tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė „Nevėžiis“ ir sugebėjo rezultatą išlyginti. Iki 4 kėlinio pabaigos likus žaisti 1 min. „Techasas“ pirmavo 81:78, bet likus žaisti 37 sek. „Nevėžio“ puolėjas Povilas Šakinis tritaškiu rezultatą išlygino. Panevėžiečiai atsakė vienu taikliu Mindaugo Budzinausko metimu. Likus žaisti 3 sek., pražanga buvo sustabdytas „Nevėžio“ įžaidėjas Aidas Viskontas. Jis galėjo išplėšti pergalę savo komandai, bet pataikė tik pirmąjį baudos metimą ir teko žaisti pratęsimą (82:82).

Pratęsimo pradžioje komandos apsikeitė taikliais baudos metimais, o po to „Nevėžis“ spurtavo. Dvitaškį pataikė A, Viskontas, Benas Veikalas ir tas pats A.Viskontas dar pridėjo 4 taiklius baudos metimus ir kėdainiškiai įgijo 6 taškų pranašumą (90:84 likus žaisti 1 min. 33 sek.). „Techasas“ atsibudo tik tada, kai laikrodis ėmė skaičiuoti paskutinę pratęsimo minutę, tačiau gelbėtis jau buvo vėlu. „Nevėžis“ neleido panevėžiečiams perimti iniciatyvos ir šventė pergalę rezultatu 96:90.

Nugalėtojams A. Viskontas pelnė 25 taškus, B. Veikalas - 19, Žydrūnas Stankus - 15, P. Šakinis - 12, Gintaras Leonavičius ir Valdas Vosylius - po 8, Audrius Maneikis - 5. Povilas Butkevičius - 4. Panevėžio ekipoje rezultatyviausias buvo amerikietis Christopheris Hillas, pelnęs 21 tašką. 17 taškų pridėjo jo tėvynainis Phillipas Williamsas, po 13 - M. Budzinauskas ir Paulius Staškūnas, 10 - Audrius Stašaitis, po 8 - Darius Griškėnas ir Mike‘as Smithas.

Turnyro finale rytoj „Nevėžis“ žais su Rygos VEF, kuris pusfinalyje rezultatu 94:79 nugalėjo Liepojos „Lauvas“ krepšininkus.

Mačas dėl SEB BBL II diviziono 3 vietos rytoj prasidės 11 val. 30 min., finalas - 14 val.