Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „techasą“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „techasą“.

Krepšinis Panevėžyje gali niekada neatsigauti

Įspūdingai krepšinio sezoną pradėjęs Panevėžio klubas „Techasas“ netrukus gali likti prie suskilusios geldos. Prieš savaitę apie pasitraukimą prakalbo pagrindinis komandos rėmėjas Darius Gaudiešius. Verslininkas per komandos trenerį Gintarą Leonavičių perdavė žinią, kad pasitrauks dėl savivaldybės kontrolierių pavasarį pradėto audito. Tuo metu komandos patikrinimą atlikę kontrolieriai rado daugybę pažeidimų ir medžiagą perdavė teisėsaugai.
2009-10-26

LKL čempionate - „Šiaulių“ ir „Alytaus“ pergalės

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį praėjusio sezono bronzos medalių laimėtoja Šiaulių „Šiaulių“ komanda namuose 113:88 (31:18, 21:28, 38:20, 23:22) nugalėjo Prienų „Rūdupį“ ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų. Nugalėtojams Mindaugas Kuzminskas pelnė 21 tašką, Gediminas Orelikas - 15, Deivydas Gailius - 14, Arvydas Šikšnius (6 atkovoti kamuoliai) ir Derikas Lou (Derrick Low, 7 rezultatyvūs perdavimai) - po 12, Brendonas Braunas (Brandon Brown, 8 atk. kam.
2009-10-10

Pirmajame LKL ture šelo naujokai

17-ajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato pirmajame ture netrūko atkaklios kovos, o net du iš trijų pirmenybių naujokų iškovojo pergales. Vienintelei iš debiutančių nepasisekė Prieų „Rūdupio“ komandai, kuri namuose 68:73 (8:29, 23:20, 14:9, 23:15) neatsilaikė prieš Panevėžio „Techasą“. Po pirmojo kėlinio Panevėžio klubas pirmavo 29:8, prieš ilgąją pertrauką – 49:31, o po trijų ketvirčių komandas skyrė 13 taškų 58:45. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų ekipa laimėjo atkarpą 12:4 ir ...
2009-10-07

Šios savaitės LKL rungtynių prognozės

Šią savaitę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos sužais dvejas rungtynes. Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose susitiks su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais, o Panevėžio „Techasas“ savų žiūrovų akivaizdoje kovos su „Alytaus“ ekipa. Trečiadienis (03.25) „Lietuvos rytas“ – „Nevėžis“ Tai bus priešpaskutinė „Lietuvos ryto“ repeticija prieš Europos taurės finalinio aštuoneto varžybas.
2009-03-24

Šios savaitės LKL rungtynių prognozė

Šią savaitę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos sužais trejas rungtynes. Panevėžio „Techaso“ komanda namuose susitiks su Vilniaus „Sakalais“ ir išvykoje kovos su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais, Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje priims „Šiaulius“. Antradienis (03.10) „Techasas“ – „Sakalai“ „Sakalų“ komanda kaip reikiant komplikavo savo padėtį po to, kai priešpaskutinėse LKL rungtynėse pralaimėjo „Kaunas Triobet“ komandai (77:87). Kauniečiams, kurie Vilniaus komandai atsirevanšavo už...
2009-03-09

„Techaso“ klube – net keturi nauji žaidėjai

Paskutiniąją naujų žaidėjų registracijos savaitę pasipildyti naujokais nusprendė „Techaso“ komanda. Panevėžio ekipa, kuri šiandien namuose žais LKL rungtynes su Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkais, į savo gretas pasikvietė net keturis žaidėjus. „Techaso“ komandos vienuoliktuoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkės 21-ų metų 207 cm ūgio vidurio puolėjas Paulius Dėgenis, kuris šiai ekipai atstovavo praėjusiame sezone. Tiesa, tuomet jis į aikštę išbėgdavo tik epizodiškai.
2009-02-27

Panevėžio „Techasą“ paliko ir M. Janišius

Ir dar vienas lietuvis palieka gimtinę bei iškeliaują į Ukrainos čempionatą. „Alytuje“ sezoną pradėjęs, vėliau į Panevėžio „Techasą“ persikėlęs 31 metų 203 cm ūgio Marius Janišius rungtyniaus Dnepropetrovsko „Azot“ klube. Šioje Ukrainos komandoje rungtyniauja kitas lietuvis Justas Česnavičius, o dešimties komandų turnyre „Azot“ ekipa su 6 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu žengia priešpaskutinėje, devintoje, vietoje.
2009-01-30

„Lietuvos ryto“ ekipa išvykoje įspūdingai nušlavė „Techasą“

LKL lygos rungtynėse be pagrindinių žaidėjų pagalbos Vilniaus „Lietuvos rytas“ išvykoje rezultatu 131:82 (33:19, 30:23, 31:23, 37:17) sutriuškino Panevėžio „Techasą“. Susitikimo pradžioje kova vyko taškas į tašką. 6-ąją mačo minutę šeimininkai pirmavo 4 taškais (16:12), tačiau tada vilniečiai spurtavo 14:0 ir pabėgo į priekį. Įspūdingai pirmajame kėlinuke rungtyniavo Steponas Babrauskas, kuris per aikštelėje praleistas nepilnas penkias minutes pataikė tris tolimus metimus.
2009-01-10

Lietuvos klubai klupo prieš Švedijos ir Latvijos ekipas

Antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Iššūkio“ taurės turnyro A grupėje iškovojo Vilniaus „Sakalų“ ekipa. Vilniečiai namuose 85:69 (19:21, 32:9, 16:22, 18:17) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Jelgavos „Zemgale“ komandą.
2008-10-16

LKL – „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ pergalės

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa, kuri namuose po atkaklios kovos 81:77 (24:14, 20:12, 16:24, 21:27) palaužė „Šiaulių“ krepšininkus.